Aleksandr Golovin

Zdaniem byłego menedżera CSKA Moskwa, Walerego Gazzajewa, Aleksandr Golovin porozumiał się już z jednym z klubów Premier League.

Zakontraktowaniem Aleksandra Golovina jeszcze przed startem mundialu interesowały się wielkie firmy, w tym Juventus. Wyśmienite występy 22-latka na wielkim turnieju sprawiły jednak, że do jego agenta zgłosiło się więcej klubów, a zdaniem byłego menedżera CSKA Moskwa, Walerego Gazzajewa, wyścig po utalentowanego pomocnika miała wygrać Chelsea:

– Z informacji, które posiadam wynika, że Golovin podpisał już umowę z Chelsea. To będzie dla niego olbrzymia szansa. Dostał bardzo dobre warunki umowy. On jest gotowy do gry w wielkiej drużynie, pokazywał to już w CSKA grając w europejskich pucharach, a teraz potwierdza to na mistrzostwach świata.

Alekandr Golovin przez całą karierę był zwązany z CSKA Moskwa. W poprzednim sezonie rozegrał w barwach tej drużyny 43 spotkania, podczas których zdobył 7 bramek oraz zanotował 7 asyst. Czy młody pomocnik poradzi sobie w Premier League? Patrząc na jego występy na mistrzostwach świata jesteśmy o to spokojni. 22-latek nie tylko dysponuje wyśmienitą techniką użytkową, ale także gra bardzo dojrzale i ma tak zwany ciąg na bramkę.


Która drużyna sięgnie po Puchar Świata? W grze zostało już tylko sześć drużyn, a bukmacher LvBet jako faworyta turnieju ocenia Francję – kurs na jej zwycięstwo wynosi 3,00. Dalej plasują się Belgowie i Anglicy – ich wygrane wyceniane są odpowiednio na 3,60 oraz  5,00.

Odbierz 20 PLN bez depozytu!

LvBet bonus 20 zł