Giuseppe Rossi wraca do gry!

0
Giuseppe Rossi

Grająca w Seria A Genoa zdecydowała się na zatrudnienie doświadczonego Włocha. Giuseppe Rossi niedawno podpisał z nowym klubem półtoraroczną umowę.

Włoski napastnik od lat uchodził za wielki talent, ale w dojściu na sam szczyt zawsze przeszkadzały mu poważne kontuzje. Giuseppe Rossi w trakcie długiej kariery występował między innymi w Manchesterze United, Villarrealu czy ostatnio Fiorentinie. Włodarze “Violi” z powodu kłopotów zdrowotnych nie zdecydowali się na przedłużenie kontraktu z graczem i ten po wyleczeniu zerwanych więzadeł krzyżowych musiał szukać nowego klubu. Rękę do 30-latka szybko wyciągnęli w jego ojczyźnie.

Napastnik podpisał z Genoą kontrakt, który będzie obowiązywać do 30 czerwca 2018 roku. Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem, klub będzie miał możliwość przedłużenia tej umowy o kolejne 12 miesięcy. Liczymy, że 29-krotny reprezentant Włoch wróci do optymalnej dyspozycji i kibice jeszcze przez kilka sezonów będą mogli cieszyć się jego wspaniałą grą. Jedno jest pewne – temu napastnikowi nie brakuje nietuzinkowych umiejętności!

Już w poniedziałek na zespół Genoi czeka niezwykle trudne zadanie, bowiem na ich stadion przyjedzie ekipa Atalanty. Faworytem tego starcia będą goście – kurs na ich wygraną według oferty przygotowanej przez bukmachera Fortuna wynosi 2,35. Zwycięstwo nowego klubu doświadczonego Włocha wyceniane jest na 2,91.


BONUS 100% DO 1000 PLN

LV Bet - nawet 1.000 złotych bonusu

  1. Zarejestruj konto na LVbet za pośrednictwem Gol.pl!
  2. Dokonaj depozytu minimum 100 PLN
  3. Odbierz równowartość nawet 1000 PLN
  4. Szczegóły znajdziesz TUTAJ.
Poprzedni artykułReal Madryt ruszy na zakupy w styczniu
Następny artykułJagiellonia Białystok zakontraktowała młodego napastnika