Gary Cahill już zimą zmieni klub?

0

Gary Cahill nie cieszy się powodzeniem u Maurizio Sarriego i jak informuje The Guardian, to już zimą może zmienić klub.

Brytyjski dziennik nie podaje żadnych szczegółów ewentualnego transferu i kto potencjalnie mógłby być zainteresowany usługami 32-latka, ale wiadomo, że w grę wchodzi wypożyczenie do innego klubu.

Nie od dziś wiadomo, że angielski obrońca częściej chciałby pojawiać się na murawie i nie jest zadowolony ze swojej pozycji w zespole The Blues. Nic dziwnego, że temat jego transferu powraca do nas jak bumerang za pośrednictwem różnych portali i gazet. Tym razem wydaje się, że włodarze londyńskiego klubu nie będą swojemu zawodnikowi robić w tej kwestii żadnych problemów.

Przypomnijmy, że umowa Cahilla z klubem obowiązuje do końca czerwca 2019 roku. Wypożyczenie Anglika będzie o tyle dziwne, że The Blues przyzwyczaili nas do zupełnie innych praktyk. Dotychczas Chelsea wypożyczała tylko tych zawodników, którzy byli związani z klubem długoterminowymi kontraktami. Dla obrońcy ma być zrobiony wyjątek, co automatycznie będzie równało się ze zgodą na jego wolny transfer po zakończeniu bieżącego sezonu.

Gary Cahill to 61-krotny reprezentant Anglii, który do Chelsea trafił w 2012 roku. Od tamtej pory zagrał rozegrał 288 spotkań w niebieskiej koszulce, a z londyńską ekipą sięgnął między innymi po dwa mistrzostwa Anglii oraz Ligę Mistrzów i Ligę Europy. W tym sezonie na boiskach Premier League spędził zaledwie 21 minut.

BONUS 100% DO 1000 PLN

LVbet bonus

  1. Zarejestruj konto na LVbet za pośrednictwem Gol.pl!
  2. Dokonaj depozytu minimum 100 PLN.
  3. Odbierz równowartość nawet 1000 PLN.
  4. Szczegóły znajdziesz TUTAJ.
Poprzedni artykułMecze towarzyskie TYPY do spotkania Polska – Czechy
Następny artykułMecze Towarzyskie TYPY do meczu Brazylia – Urugwaj