Gareth Bale – To ja zdobyłem najładniejszą bramkę tego roku

0
Gareth Bale

Gareth Bale powiedział to, co wielu z nas uważało od dawna. To on jest autorem najpiękniejszej bramki zdobytej w 2018 roku.

Dyskusja dotycząca zdobycia Złotej Piłki przez Lukę Modricia była niczym przy tym, jak głośno komentowano fakt, że nagroda Puskasa trafiła w ręce Mohameda Salaha. Egipcjanin w derbach Merseyside zdobył ładną bramkę, ale takich w każdym roku pada przynajmniej po kilkanaście. Naszym zdaniem wspomnianą statuetkę zdobyć powinien Gareth Bale, który nie ukrywa rozgoryczenia z takiego obrotu spraw:

– Szczerze mówiąc byłem zaskoczony, że nie wygrałem. Ta decyzja moim zdaniem umniejsza wartości nagrody. Bramka Salaha była świetna, ale bez wahania mogę powiedzieć, że moja była najlepsza. Ta przewrotka przyszła w idealnym momencie, w najważniejszym meczu w klubowym futbolu. To było najlepsze trafienie w tym roku.

Zgadzacie się, że to Gareth Bale powinien zostać laureatem nagrody imienia Ferenca Puskasa? Walijczyk opowiadając o cudownym uderzeniu zdradził, że tuż po kopnięciu pilki wiedział, że ma duże szanse na wpisanie się na listę strzelców. Na powtórce widać, że moja głowa od razu odwraca się, by zobaczyć co się wydarzy. Dobrze wiedziałem, gdzie jest piłka, uderzyłem ją idealnie – podsumował.


Już we wtorek czeka na nas naprawdę ciekawie zapowiadający się mecz w Premier League – Watford zagra z Manchesterem City. Kto wygra? Zapraszamy do zapoznania się z naszą analizą, zapowiedzią oraz propozycjami typów do tego spotkania.

BONUS 100% DO 1000 PLN

LVbet bonus

  1. Zarejestruj konto na LVbet za pośrednictwem Gol.pl!
  2. Dokonaj depozytu minimum 100 PLN.
  3. Odbierz równowartość nawet 1000 PLN.
  4. Szczegóły znajdziesz TUTAJ.
Poprzedni artykułPuchar Polski TYPY do meczu Arka Gdynia – Jagiellonia Białystok
Następny artykułManchester City zostanie wykluczony z Ligi Mistrzów?!