Finał Ligi Europy po raz kolejny odbędzie się w Polsce?

0
4. runda ligi europy

Dziennikarze radia sportowego “Zapinamypasy.pl” informują, że finał Ligi Europy w 2020 roku niemal na pewno odbędzie się w Polsce.

Wszystko wskazuje na to, że kolejna wielka piłkarska impreza odbędzie się na terenie naszego kraju. W zeszłym roku gościliśmy finały mistrzostw Europy U21, w 2019 roku zorganizujemy mistrzostwa świata U20, a rok później najprawdopodobniej będziemy gospodarzami finału Ligi Europy. Przypomnijmy, że w 2015 roku takie spotkanie zorganizowano na Stadionie Narodowym w Warszawie, a Sevilla pokonała Dnipro 3:2.

– Tak jak podaliśmy na antenie radia “Zapinamypasy.pl” w Polsce po raz drugi odbędzie się finał rozgrywek Ligi Europy. Tę informację potwierdziliśmy u wysokiego rangą urzędnika PZPN. Mimo tego, że nie doczekaliśmy się na oficjalny komunikat Zbigniewa Bońka, nie mamy wątpliwości kto będzie organizatorem tego wielkiego meczu – informują dziennikarze sportowej rozgłośni radiowej.

Tym razem finał nie odbędzie się w Warszawie, a na stadionie Energa w Gdańsku, czyli obiekcie, który był jednym z gospodarzy mistrzostw Europy w 2012 roku. Na co dzień na tym stadionie swoje mecze rozgrywają gracze Lechii Gdańsk, ale frekwencja podczas tych spotkań zdecydowanie nie należy do najlepszych. Jeżeli informacja podawana przez dziennikarzy z “Zapinamypasy.pl” się potwierdzi, to możemy być pewni, że pustych miejsc na trybunach w końcu nie zobaczymy.


Zastanawiacie się jak umilić sobie dzień? Nie ma na to chyba lepszego sposobu niż emocjonowanie się wydarzeniami sportowymi – tu znajdziecie wszystkie dzisiejsze  transmisje meczów oraz najciekawsze typy bukmacherskie!

Odbierz 20 PLN bez depozytu!

LvBet bonus 20 zł

 

Poprzedni artykułLionel Messi – Jesteś fenomenem na boisku i poza nim
Następny artykuł#AleTypiara – Manchester United vs Arsenal