Faouzi Ghoulam przedłużył kontrakt z Napoli. Ogromna podwyżka!

0
Faouzi Ghoulam

Od kilku tygodni trwały negocjacji Faouziego Ghoulama z działaczami Napoli w sprawie nowego kontraktu. Wreszcie obie strony doszły do porozumienia i oficjalnie poinformowano, że Algierczyk złożył podpis pod umową.

Już kilka tygodni temu pojawiły się pierwsze informacje mówiące, że Napoli i Faouzi Ghoulam są na ostatniej prostej do przedłużenia umowy. Sprawa się skomplikowała, gdy 26-latek w jednym z meczów fazy grupowej Ligi Mistrzów nabawił się poważnej kontuzji – zerwał więzadła krzyżowe. Wtedy obie strony wróciły do negocjacji, bowiem działacze klubu zmienili swoje stanowisko.

Koniec końców zarówno klub, jak i reprezentant Algierii mogą być zadowoleni z finalizacji rozmów. Piłkarz za sprawą posta na portalu społecznościowym Twitter poinformował, że przedłużył umowę z Napoli do 30 czerwca 2022 roku. 26-latek na jej mocy będzie zarabiać około trzy miliony rocznie, a wcześniej mógł liczyć na “zaledwie” 800 tysięcy euro na rok.

Dodatkowo według włoskich mediach w kontrakcie Ghoulama zawarto klauzurę sprzedaży, która opiewa na 35 milionów euro – co ciekawe dotyczyć ma ona tylko zagranicznych klubów. Oznacza to, że obrońca w przyszłości może chcieć spróbować sił w innej lidze.

Ghoulam w tym sezonie we wszystkich rozgrywkach zanotował 17 występów, a na swoim koncie zapisał dwie bramki w Serie A, a także łącznie pięć asyst. Przewiduje się, że lewy obrońca po kontuzji więzadeł krzyżowych do gry zdolny będzie dopiero pod koniec kwietnia.


BONUS 100% DO 1000 PLN

LV Bet - nawet 1.000 złotych bonusu

  1. Zarejestruj konto na LVbet za pośrednictwem Gol.pl!
  2. Dokonaj depozytu minimum 100 PLN
  3. Odbierz równowartość nawet 1000 PL
Poprzedni artykułTim Cahill rozwiązał umowę z klubem, chce być gotowy na mundial
Następny artykułRobert Lewandowski w przyszłości spróbuje sił w innej dyscyplinie?