Fantasy Premier League – podsumowanie stycznia w lidze Gol.pl z nagrodami!

0
Fantasy Premier League GOL.PL

Gracie w Fantasy Premier League? W takim razie zapraszamy do wspólnej rywalizacji o koszulkę Waszego ulubionego angielskiego zespołu za zwycięstwo w naszej lidze!

Gracie w Fantasy Premier League i szukacie ligi, w której moglibyście rywalizować o cenną nagrodę? A może szukacie pretekstu, by dołączyć do wciągającej gry i spędzać godziny na analizowaniu potencjalnych zmian, śledzeniu nieznanych do tej pory piłkarzy czy po prostu próbach dopięcia ograniczonego budżetu?

Jak zwykle przychodzimy z pomocą! Tym razem formuła naszej zabawy będzie nieco inna. Znów możecie spodziewać się z naszej strony wpisów zapowiadających i podsumowujących dane kolejki, a także możecie szukać na naszych łamach artykułów, które pomogą Wam podjąć decyzje w tej trudnej grze. Co się zmieniło? Tym razem będziemy rywalizować o jedną, jakże cenną nagrodę. Najlepszy gracz ligi Gol.pl otrzyma bowiem koszulkę wybranego przez siebie klubu Premier League! Kod do ligi to 74142-299878.

Kliknij TUTAJ i dołącz do ligi GOL.PL – do wygrania koszulka wybranego klubu Premier League!

Jak nasi redaktorzy radzili sobie w styczniu i na początku lutego w Fantasy Premier League? Kto zdobył najwięcej punktów w podwójnej serii gier? Jak prezentują się nasze składy? No i przede wszystkim – kto notuje zielone strzałki? Serdecznie zapraszamy do lektury!

gol.pl styczeń fpl

Po 25 seriach gier w naszej lidze, w której rywalizujemy o koszulkę ulubionego klubu z Premier League prowadzi Robert Perek, który ma na koncie już 1706 punktów, a na podium znaleźli się także Tomasz Pyszyński oraz Kacper Cieslik, którzy zdobyli odpowiednio 1699 i 1679 oczek.

Drużyna redaktorki – Kejsi vel #AleTypiara

Czapki z głów! Nasza redakcyjna koleżanka pokazała, jak używać potrójnego kapitana, a ponadto trafiła z kilkoma innymi piłkarzami i zdobyła aż 114 punktów. Od AleTypiary możemy się uczyć jak grać w Fantasy Premier League!

Drużyna redaktora – Mam go na kapitanie

Jak pech, to pech. Potrójny kapitan na Sane, który przeciwko Arsenalowi nie wybiegł na murawę, a z Everton zagrał dokładnie 59 minut. Karta w końcu musi się odwrócić, a kolega prowadzący profil Mam go na kapitanie niebawem musi zanotować zielone strzałki! A gdyby potrójny kapitan jednak trafił do Edena Hazarda…eh!

Drużyna redaktora – Dariusz Kosiński

Zabrakło mi odwagi, by zdecydować się na użycie potrójnego kapitana, ale mimo to nie narzekam. Dołączyłem do klubu 100, a do tego zachowałem darmowy transfer, dzięki czemu będę mógł przygotować się do blankowej kolejki i pozbyć się graczy Manchesteru City, Evertonu oraz Chelsea.

Drużyna redaktora – Stanisław Stadnicki

Sergio Aguero na kapitanie, kolejny bardzo dobry wynik i zielona strzałka. Gdyby w tym składzie byli jeszcze Eden Hazard i na przykład David Luiz, moglibyśmy mówić o wyśmienitym rezultacie. Mimo to, na pewno nie ma na co narzekać!

Jak podobają się Wam nasze składy? Kogo Wy macie w swoich zespołach? Pochwalcie się w komentarzach na naszym profilu na Facebooku i nie zapomnijcie dołączyć do ligi!

Kliknij TUTAJ i dołącz do ligi GOL.PL – do wygrania koszulka wybranego klubu Premier League!


BONUS 100% DO 1000 PLN

LVbet bonus

  1. Zarejestruj konto na LVbet za pośrednictwem Gol.pl!
  2. Dokonaj depozytu minimum 100 PLN.
  3. Odbierz równowartość nawet 1000 PLN.
  4. Szczegóły znajdziesz TUTAJ.
Poprzedni artykułPremier League typy do meczu Manchester City – Arsenal
Następny artykułPremier League typy do meczu Manchester City – Chelsea