Fantasy Premier League GOL.PL

Gracie w Fantasy Premier League? W takim razie zapraszamy do wspólnej rywalizacji o koszulkę Waszego ulubionego angielskiego zespołu za zwycięstwo w naszej lidze!

Gracie w Fantasy Premier League i szukacie ligi, w której moglibyście rywalizować o cenną nagrodę? A może szukacie pretekstu, by dołączyć do wciągającej gry i spędzać godziny na analizowaniu potencjalnych zmian, śledzeniu nieznanych do tej pory piłkarzy czy po prostu próbach dopięcia ograniczonego budżetu?

Jak zwykle przychodzimy z pomocą! Tym razem formuła naszej zabawy będzie nieco inna. Znów możecie spodziewać się z naszej strony wpisów zapowiadających i podsumowujących dane kolejki, a także możecie szukać na naszych łamach artykułów, które pomogą Wam podjąć decyzje w tej trudnej grze. Co się zmieniło? Tym razem będziemy rywalizować o jedną, jakże cenną nagrodę. Najlepszy gracz ligi Gol.pl otrzyma bowiem koszulkę wybranego przez siebie klubu Premier League! Kod do ligi to 74142-299878.

Kliknij TUTAJ i dołącz do ligi GOL.PL – do wygrania koszulka wybranego klubu Premier League!

Jak nasi redaktorzy radzili sobie w styczniu i na początku lutego w Fantasy Premier League? Kto zdobył najwięcej punktów w podwójnej serii gier? Jak prezentują się nasze składy? No i przede wszystkim – kto notuje zielone strzałki? Serdecznie zapraszamy do lektury!

gol.pl styczeń fpl

Po 25 seriach gier w naszej lidze, w której rywalizujemy o koszulkę ulubionego klubu z Premier League prowadzi Robert Perek, który ma na koncie już 1706 punktów, a na podium znaleźli się także Tomasz Pyszyński oraz Kacper Cieslik, którzy zdobyli odpowiednio 1699 i 1679 oczek.

Drużyna redaktorki – Kejsi vel #AleTypiara

Czapki z głów! Nasza redakcyjna koleżanka pokazała, jak używać potrójnego kapitana, a ponadto trafiła z kilkoma innymi piłkarzami i zdobyła aż 114 punktów. Od AleTypiary możemy się uczyć jak grać w Fantasy Premier League!

Drużyna redaktora – Mam go na kapitanie

Jak pech, to pech. Potrójny kapitan na Sane, który przeciwko Arsenalowi nie wybiegł na murawę, a z Everton zagrał dokładnie 59 minut. Karta w końcu musi się odwrócić, a kolega prowadzący profil Mam go na kapitanie niebawem musi zanotować zielone strzałki! A gdyby potrójny kapitan jednak trafił do Edena Hazarda…eh!

Drużyna redaktora – Dariusz Kosiński

Zabrakło mi odwagi, by zdecydować się na użycie potrójnego kapitana, ale mimo to nie narzekam. Dołączyłem do klubu 100, a do tego zachowałem darmowy transfer, dzięki czemu będę mógł przygotować się do blankowej kolejki i pozbyć się graczy Manchesteru City, Evertonu oraz Chelsea.

Drużyna redaktora – Stanisław Stadnicki

Sergio Aguero na kapitanie, kolejny bardzo dobry wynik i zielona strzałka. Gdyby w tym składzie byli jeszcze Eden Hazard i na przykład David Luiz, moglibyśmy mówić o wyśmienitym rezultacie. Mimo to, na pewno nie ma na co narzekać!

Jak podobają się Wam nasze składy? Kogo Wy macie w swoich zespołach? Pochwalcie się w komentarzach na naszym profilu na Facebooku i nie zapomnijcie dołączyć do ligi!

Kliknij TUTAJ i dołącz do ligi GOL.PL – do wygrania koszulka wybranego klubu Premier League!


BONUS 100% DO 1000 PLN

LVbet bonus

  1. Zarejestruj konto na LVbet za pośrednictwem Gol.pl!
  2. Dokonaj depozytu minimum 100 PLN.
  3. Odbierz równowartość nawet 1000 PLN.
  4. Szczegóły znajdziesz TUTAJ.