Fantasy Premier League – podsumowanie grudnia w lidze Gol.pl z nagrodami!

0
Fantasy Premier League GOL.PL

Gracie w Fantasy Premier League? W takim razie zapraszamy do wspólnej rywalizacji o koszulkę Waszego ulubionego angielskiego zespołu za zwycięstwo w naszej lidze!

Gracie w Fantasy Premier League i szukacie ligi, w której moglibyście rywalizować o cenną nagrodę? A może szukacie pretekstu, by dołączyć do wciągającej gry i spędzać godziny na analizowaniu potencjalnych zmian, śledzeniu nieznanych do tej pory piłkarzy czy po prostu próbach dopięcia ograniczonego budżetu?

Jak zwykle przychodzimy z pomocą! Tym razem formuła naszej zabawy będzie nieco inna. Znów możecie spodziewać się z naszej strony wpisów zapowiadających i podsumowujących dane kolejki, a także możecie szukać na naszych łamach artykułów, które pomogą Wam podjąć decyzje w tej trudnej grze. Co się zmieniło? Tym razem będziemy rywalizować o jedną, jakże cenną nagrodę. Najlepszy gracz ligi Gol.pl otrzyma bowiem koszulkę wybranego przez siebie klubu Premier League! Kod do ligi to 74142-299878.

Kliknij TUTAJ i dołącz do ligi GOL.PL – do wygrania koszulka wybranego klubu Premier League!

Jak nasi redaktorzy radzili sobie w grudniu w Fantasy Premier League? Kto zdobył najwięcej punktów w 20 serii gier? Jak prezentują się nasze składy? No i przede wszystkim – kto notuje zielone strzałki? Serdecznie zapraszamy do lektury!

Gol.pl grudzień FPL

Po dwudziestu seriach gier w naszej lidze, w której rywalizujemy o koszulkę ulubionego klubu z Premier League prowadzi Tomasz Pyszyński, który ma na koncie już 1353 punkty, a na podium znaleźli się także Mateusz Statek oraz Robert Perek, którzy zdobyli odpowiednio 1349 i 1331 oczek.

Drużyna redaktorki – Kejsi vel #AleTypiara

Aletypiara gw20 fpl gol.pl podsumowanie

Nasza redakcyjna koleżanka zanotowała kolejną bardzo dobrą kolejkę i niedługo powinna znaleźć się na wyższej niż 4,097 lokata w Polsce. W jej składzie co prawda brakuje Mohameda Salaha, ale są w nim Marcus Rashford, Harry Kane, Paul Pogba czy Hueng-Min Son – następna seria gier też powinna okazać się naprawdę dobra!

Drużyna redaktora – Mam go na kapitanie

Mam go na kapitanie gw20 gol.pl fpl podsumowanie

Kolega prowadzący profil z wszelkimi danymi do Fantasy Premier League sprzedał Mohameda Salaha i Edena Hazarda, gdy Ci zawodzili przez jakiś czas i trafił w najgorszy możliwy moment. Egipcjanin zaczął punktować jak szalony, Belg też radził sobie świetnie, a ich brak przyczynił się do spadku na 2,652 miejsce w Polsce – teraz po prostu musi być lepiej!

Drużyna redaktora – Dariusz Kosiński

Dariusz Kosiński gw20 gol.pl fpl. podusmowanie

Ostatnie tygodnie uważam za naprawdę udane. Przed tą kolejką zdecydowałem się na przeczekanie sytuacji i zanotowałem naprawdę przyzwoity wynik. Przede mną dwa darmowe transfery i muszę sprowadzić do drużyny Paula Pogbę, by znów notować zielone strzałki. Na ten moment zajmuję 960 miejsce w Polsce i naprawę nie mam na co narzekać!

Drużyna redaktora – Stanisław Stadnicki

Stanisław Stadnicki gw20 gol.pl fpl podsumowanie

Kolega Stanisław w ostatnich tygodniach notował wyśmienite wyniki, co pozwoliło mu na wskoczenie na na 601 miejsce w Polsce. W tym składzie nie brakuje Mohameda Salaha, Paula Pogby czy graczy Wolverhampton, którzy świetnie zapunktowali w spotkaniu z Tottenhamem – czapki z głów!

Jak podobają się Wam nasze składy? Kogo Wy macie w swoich zespołach? Pochwalcie się w komentarzach na naszym profilu na Facebooku i nie zapomnijcie dołączyć do ligi!

Kliknij TUTAJ i dołącz do ligi GOL.PL – do wygrania koszulka wybranego klubu Premier League!


BONUS 100% DO 1000 PLN

LVbet bonus

  1. Zarejestruj konto na LVbet za pośrednictwem Gol.pl!
  2. Dokonaj depozytu minimum 100 PLN.
  3. Odbierz równowartość nawet 1000 PLN.
  4. Szczegóły znajdziesz TUTAJ.
Poprzedni artykułIsco dementuje plotki o chęci odejścia
Następny artykułPremier League TYPY do meczu Everton – Leicester