Fantasy Premier League GOL.PL

Gracie w Fantasy Premier League? W takim razie zapraszamy do wspólnej rywalizacji o koszulkę Waszego ulubionego angielskiego zespołu za zwycięstwo w naszej lidze!

Gracie w Fantasy Premier League i szukacie ligi, w której moglibyście rywalizować o cenną nagrodę? A może szukacie pretekstu, by dołączyć do wciągającej gry i spędzać godziny na analizowaniu potencjalnych zmian, śledzeniu nieznanych do tej pory piłkarzy czy po prostu próbach dopięcia ograniczonego budżetu?

Jak zwykle przychodzimy z pomocą! Tym razem formuła naszej zabawy będzie nieco inna. Znów możecie spodziewać się z naszej strony wpisów zapowiadających i podsumowujących dane kolejki, a także możecie szukać na naszych łamach artykułów, które pomogą Wam podjąć decyzje w tej trudnej grze. Co się zmieniło? Tym razem będziemy rywalizować o jedną, jakże cenną nagrodę. Najlepszy gracz ligi Gol.pl otrzyma bowiem koszulkę wybranego przez siebie klubu Premier League! Kod do ligi to 74142-299878.

Kliknij TUTAJ i dołącz do ligi GOL.PL – do wygrania koszulka wybranego klubu Premier League!

Jak nasi redaktorzy radzili sobie w grudniu w Fantasy Premier League? Kto zdobył najwięcej punktów w 20 serii gier? Jak prezentują się nasze składy? No i przede wszystkim – kto notuje zielone strzałki? Serdecznie zapraszamy do lektury!

Gol.pl grudzień FPL

Po dwudziestu seriach gier w naszej lidze, w której rywalizujemy o koszulkę ulubionego klubu z Premier League prowadzi Tomasz Pyszyński, który ma na koncie już 1353 punkty, a na podium znaleźli się także Mateusz Statek oraz Robert Perek, którzy zdobyli odpowiednio 1349 i 1331 oczek.

Drużyna redaktorki – Kejsi vel #AleTypiara

Aletypiara gw20 fpl gol.pl podsumowanie

Nasza redakcyjna koleżanka zanotowała kolejną bardzo dobrą kolejkę i niedługo powinna znaleźć się na wyższej niż 4,097 lokata w Polsce. W jej składzie co prawda brakuje Mohameda Salaha, ale są w nim Marcus Rashford, Harry Kane, Paul Pogba czy Hueng-Min Son – następna seria gier też powinna okazać się naprawdę dobra!

Drużyna redaktora – Mam go na kapitanie

Mam go na kapitanie gw20 gol.pl fpl podsumowanie

Kolega prowadzący profil z wszelkimi danymi do Fantasy Premier League sprzedał Mohameda Salaha i Edena Hazarda, gdy Ci zawodzili przez jakiś czas i trafił w najgorszy możliwy moment. Egipcjanin zaczął punktować jak szalony, Belg też radził sobie świetnie, a ich brak przyczynił się do spadku na 2,652 miejsce w Polsce – teraz po prostu musi być lepiej!

Drużyna redaktora – Dariusz Kosiński

Dariusz Kosiński gw20 gol.pl fpl. podusmowanie

Ostatnie tygodnie uważam za naprawdę udane. Przed tą kolejką zdecydowałem się na przeczekanie sytuacji i zanotowałem naprawdę przyzwoity wynik. Przede mną dwa darmowe transfery i muszę sprowadzić do drużyny Paula Pogbę, by znów notować zielone strzałki. Na ten moment zajmuję 960 miejsce w Polsce i naprawę nie mam na co narzekać!

Drużyna redaktora – Stanisław Stadnicki

Stanisław Stadnicki gw20 gol.pl fpl podsumowanie

Kolega Stanisław w ostatnich tygodniach notował wyśmienite wyniki, co pozwoliło mu na wskoczenie na na 601 miejsce w Polsce. W tym składzie nie brakuje Mohameda Salaha, Paula Pogby czy graczy Wolverhampton, którzy świetnie zapunktowali w spotkaniu z Tottenhamem – czapki z głów!

Jak podobają się Wam nasze składy? Kogo Wy macie w swoich zespołach? Pochwalcie się w komentarzach na naszym profilu na Facebooku i nie zapomnijcie dołączyć do ligi!

Kliknij TUTAJ i dołącz do ligi GOL.PL – do wygrania koszulka wybranego klubu Premier League!


BONUS 100% DO 1000 PLN

LVbet bonus

  1. Zarejestruj konto na LVbet za pośrednictwem Gol.pl!
  2. Dokonaj depozytu minimum 100 PLN.
  3. Odbierz równowartość nawet 1000 PLN.
  4. Szczegóły znajdziesz TUTAJ.