Fantasy Premier League – podsumowanie 29 kolejki z ligą Gol.pl!

0

Znacie Fantasy Premier League? Wszystkich miłośników tej gry zapraszamy do niezwykle zaciętej rywalizacji z naszymi redaktorami!

Czy tak jak nasi redaktorzy kochacie ligę angielską? Czy również spędzacie dziesiątki godzin tygodniowo na analizowaniu potencjalnych zmian w Fantasy Premier League? A może chcecie zacząć zabawę z jedną z najbardziej wciągających sportowych gier świata? Tak czy inaczej zapraszamy Was do rywalizacji, w której do wygrania będą bardzo ciekawe nagrody!

baner-forbet-golNiedawno ruszyliśmy z ligą Fantasy Premier League stworzoną przez naszych redaktorów. Teraz nie tylko będziecie mogli rywalizować z ludźmi tworzącymi materiały dla Gol.pl, ale także powalczycie o bardzo cenne nagrody. Łączna pula nagród wyniesie aż 500 PLN, a nagrody zostaną ufundowane przez partnera naszego serwisu, bukmachera ForBET. Najlepszy gracz każdego miesiąca otrzyma bonus 50 PLN, a zwycięzca całej zabawy będzie się cieszyć z bonusu o wartości aż 100 PLN. To oczywiście nie wszystkie nagrody, które czekają na najodważniejszych śmiałków – osoba, która zajmie drugie miejsce otrzyma bonus o wartości 50PLN, natomiast na osobę z ostatniego stopnia podium czekać będzie bardzo fajny zestaw gadżetów. Przy okazji zaznaczamy, że w klasyfikacji końcowej będziemy uwzględniać tylko osoby, które będą się z nami bawić przez przynajmniej trzy miesiące, więc dopisywanie się do naszej ligi nie jest już możliwe.

Jak wyglądała 29 kolejka Premier League? Jak poszło naszym redaktorom? Zapraszamy do podsumowania zmagań w naszej lidze Fantasy Premier League!

Luty wreszcie dobiegł końca – byliśmy świadkami ogromnej liczby emocji oraz oczywiście masy punktów przewijających się w grze. Kto podczas minionych czterech tygodni poradził sobie najlepiej? Najlepszym graczem lutego został Michał Zalewski, który zgarnął bonus od bukmachera Forbet w wysokości 50PLN. A kto na początku marca zanotował najlepszy wynik? Po pierwszej kolejce tego miesiąca prowadzi Błażej Markowski, a na podium znaleźli się także Łukasz Lewandowski oraz Damian Wijata. Warto zauważyć, że wśród 10 najlepszych graczy znalazło się dwóch naszych redaktorów!

A kto radzi sobie najlepiej od początku naszej zabawy? Na ten moment największe szanse na zostanie laureatem całej zabawy ma Sylwester Bodzianny, który uzbierał już 1789 punkty. Na podium znaleźli się także Przemysław Moiolek oraz Tomasz Lewicki. Gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszej części rywalizacji!

Jeżeli chcecie być na bieżąco z kontuzjami piłkarzy czy wzrostem i spadkiem cen w grze koniecznie polubcie na Facebooku profil “Mam go na kapitanie” – pozycja obowiązkowa dla każdego maniaka Fantasy!

KOD DO LIGI: 3790119-1132954

Drużyna redaktorki – Kejsi vel #AleTypiara

Redaktorka Kejsi vel #AleTypiara w poprzedniej kolejce była najlepsza, ale tym razem poszło jej nieco gorzej. Warto podkreślić jednak jest linię defensywną – 3 graczy, którzy łącznie zgromadzili 20 punktów! Gdyby tylko gracze drugiej linii dostosowali się do tej tendencji…

Drużyna redaktora – Bąbel92

 Bąbel92 w końcu trafił ze składem i nie tylko wygrał tę kolejkę w redakcji, ale także zajmuje czwarte miejsce w klasyfikacji marca. Bauer, Mane, Son – widać, że mój kolega zna się na rzeczy i jego dobry wynik nie jest przypadkiem!

Drużyna redaktora – Timooo

Redaktor Timooo wciąż prowadzi w naszej redakcyjnej lidze, ale tym razem nie może być zadowolony ze swojego wyniku. Do jego składu trudno się jednak przyczepić i w następnej kolejce po prostu będzie lepiej. Szkoda tylko Otamendiego, który pozostał na ławce rezerwowych, ale trudno było się spodziewać, że Chelsea w meczu z Manchesterem City nie odda celnego strzału.

Drużyna redaktora – Dariusz Kosiński

Gdy tylko kupiłem Oumara Niasse'a, Sam Allardyce po raz pierwszy zdecydował się posadzić go na ławce rezerwowych i dać szansę na występ od pierwszej minuty Cenkowi Tosunowi. Ta zmiana może się jednak opłacić w kolejnych meczach, a przynajmniej mogę być zadowolony z drugiego transferu, czyli zakupy Riyada Mahreza. Żałuję natomiast pozostawienia Pascala Grossa na ławce rezerwowych, ale nie spodziewałem się, że Brighton da taką lekcję futbolu Arsenalowi!

Drużyna redaktora – Stanisław Stadnicki

Kolega Stanisław Stadnicki w tej kolejce nie mógł liczyć na kosmiczny wynik żadnego z piłkarzy, ale kilku z nich zanotowało solidne punkty. Warto podkreślić obecność taniego Jordana Ayew, a także Duffy'ego, który niestety został wśród rezerwowych!

Drużyna redaktora – Maders

Redaktor Maders w 29 serii gier osiągnął bardzo dobry wynik i brakowało mu raptem dwóch punktów, by zrównać się z najlepszą osobą w redakcji. Warto podkreślić kolejny bardzo dobry wynik Holebasa, który przypłacił go niestety urazem. Poza tym Son i Mahrez – gracze, którzy nie kosztują zbyt dużo, a potrafią zrobić różnicę!


Załóżcie konto na platformie ForBET korzystając z naszego linka

baner-forbet-gol

Poprzedni artykułCzy nas jeszcze pamiętacie? – Primera Division cz. II
Następny artykułJakub Błaszczykowski wrócił do treningów