Fantastyczna seria Niemców się zakończyła – historyczny występ Meksyku

0

Reprezentacja Meksyku rozegrała fantastyczne spotkanie i zakończyła świetną serię Niemców. “Die Mannschaft” przegrała pierwszy mecz na mundialu po raz pierwszy od 1986 roku.

Podopieczni Joachima Loewa mieli rozpocząć mistrzostwa świata z przytupem, ale totalnie zawiedli. Gra Niemców w starciu z Meksykiem była bardzo daleka od ideału i tym samym nasi zachodni sąsiedzi stali się szóstym obrońcą tytułu w historii, który przegrał pierwszy mecz na mundialu. “Die Mannschaft” przegrali z niżej notowanym rywalem po bramce Hirvinga Lozano i tym samym zakończyła się ich fantastyczna seria – po raz ostatni ten zespół nie rozpoczął mundialu od zwycięstwa w 1986 roku.

Wtedy to reprezentacja Niemiec na otwarcie turnieju zremisowała z Urugwajem. Na pocieszenie dla kibiców tej drużyny musimy jednak podkreślić, że dalsza część meksykańskiego mundialu ułożyła się dla Niemców już zdecydowanie lepiej i ostatecznie dopiero w finale musieli uznać wyższość Argentyny dowodzonej przez Diego Maradonę.

Czy aktualni mistrzowie świata są w stanie dokonać tego, co w przeszłości zrobili reprezentanci Włoch i Brazylii i obronić tytuł? Ich dyspozycja w spotkaniu z Meksykiem nie pozwala nam zakładać takiego scenariusza, ale nieprzypadkowo od wielu lat mówi się, że Niemcy to drużyna turniejowa.


Reprezentacja Polski pierwszy mecz na mundialu rozegra już 19 czerwca,a ich rywalem będzie Senegal. Zapraszamy do odcinka naszej serii mundial TYPY, który jest poświęcony właśnie temu spotkaniu!

Odbierz 20 PLN bez depozytu!

LvBet bonus 20 zł

Poprzedni artykułCzy Kamil Glik ma szanse na występ w meczu z Senegalem?
Następny artykułNikola Kalinić zostanie wyrzucony z reprezentacji Chorwacji!