#AleTypiara – Everton vs Manchester City

0
typy sportowe

Sobota wielkanocna to nie tylko święcenie koszyczków, ale też piłkarskie emocje, które dostarczy nam 32. kolejka Premier League. W poniższym wpisie znajdziecie zatem typy do sobotniego meczu Evertonu z Manchesterem City.

Przypominam też o wystrzałowym kuponie, w którym typujemy całą kolejkę Premier League. Stawiając zaledwie jedną złotówkę wygrać możemy ponad 900 PLN! Cały wpis z typami znajdziecie TUTAJ.

ODBIERZ 20 ZŁ BEZ DEPOZYTU!

EVERTON

Zacznę standardowo od gospodarzy, czyli drużyny Evertonu dowodzonej przez Sama Allardyce'a. Aktualnie znajdują się na 9. miejscu z dorobkiem 40 punktów po 31 spotkaniach. Zaliczyli 11 zwycięstw, 7 remisów i 13 porażek. To niezły rezultat biorąc pod uwagę kryzys, jaki przeszli. Patrząc na ostatnie pięć kolejek, The Toffees wywalczyli trzy zwycięstwa oraz dwa razy polegli. Najpierw zwyciężyli 3:1 u siebie z Crystal Palace, następnie przegrali dwa mecze na wyjeździe – 0:1 z Watford oraz 1:2 z Burnley, po czym przyszło zwycięstwo 2:0 z Brighton przed własną publicznością oraz 2:1 w Stoke. Nie da się ukryć, że Everton gra zdecydowanie lepiej w meczach u siebie niż na wyjeździe. Biorąc pod uwagę mecze przed własną publicznością, w poprzednich pięciu spotkaniach zaliczyli trzy zwycięstwa, jeden remis i jedną porażkę. Na wyjazdach podopieczni Sama Allardyce'a kompletnie sobie nie radzą – dość powiedzieć, że w ostatnich pięciu meczach wywalczyli raptem 3 punkty.

Wspomniane zwycięstwo na wyjeździe, The Toffees zaliczyli właśnie w poprzedniej kolejce, gdy grali ze Stoke. Mecz ułożył się dla nich bardzo szczęśliwie, bowiem już w 30. minucie za agresywne wejście czerwoną kartkę obejrzał Charles Adam, dzięki czemu goście grali z przewagą jednego zawodnika. Do przerwy mieliśmy bezbramkowy remis, ale w drugiej połowie obie drużyny się rozstrzelały. Najpierw w 69. minucie gola na 1:0 strzelił Cenk Tosun. Paul Lambert postanowił zareagować i wprowadził na boisko Choupo-Motinga, który  w 77. minucie trafił na 1:1. Niestety krótko po tym zdarzeniu musiał opuścić boisko z powodu kontuzji. Wynik na 2:1 dla Evertonu w 84. minucie ustalił Tosun, który jest ostatnio w świetnej formie. Nowy nabytek The Toffees strzelił cztery bramki w poprzednich trzech meczach ligowych. Mimo wszystko w formie Turka próżno upatrywać szans w starciu z Manchesterem City.

LvBet bonus 20 zł

MANCHESTER CITY

Podopieczni Pepa Guardioli mieli w ostatnich dwóch miesiącach napięty grafik, bo grali zarówno w Premier League, Carabao Cup, Pucharze Anglii i Lidze Mistrzów. Puchar Myszki Miki wygrali, mistrzostwo kraju mają niemal zapewnione, a do tego awansowali do ćwierćfinału Ligi Mistrzów. Z Pucharu Anglii co prawda odpadli, ale biorąc pod uwagę, że LM jest dla nich znacznie cenniejsza, to nikt się tym teraz nie przejmuje. Na ich nieszczęście trafili w kolejnym etapie LM na Liverpool. Przyznam szczerze, że trochę nad tym ubolewam, bo mamy w Lidze Mistrzów tylko dwie angielskie drużyny, którym przyjdzie się teraz mierzyć w bezpośrednim spotkaniu. To, że The Reds potrafią być bardzo niewygodnym przeciwnikiem najlepiej wiedzą Obywatele, którzy w Premier League zaliczyli w tym sezonie tylko jedną porażkę i to właśnie z Liverpoolem. Szykuje nam się prawdziwy hit i awans do półfinału będzie priorytetem dla Guardioli.

Wracając jednak do Premier League, to co tu dużo mówić – The Citizens nie mają tam sobie równych. Dosłownie zmiażdżyli pozostałe drużyny, zostawiając je daleko z tyłu. Przypomnę tylko, że nad drugim w tabeli Manchesterem United, mają przewagę 16 punktów! To co mi u nich niesamowicie imponuje to fakt, że już dawno mogliby sobie odpuścić rozgrywki ligowe, skupiając się na pozostałych spotkaniach. Tymczasem im jest ciągle mało! W każdym meczu pokazują swoją niesamowitą formę, a Guardiola nieustannie oczekuje od nich tyle samo, jak nie więcej, jeśli chodzi o postawę na murawie. Największym problemem dla Obywateli jest brak Sergio Aguero, który nabawił się niedawno kontuzji i nie będzie mógł jeszcze zagrać. Biorąc jednak pod uwagę dobrą dyspozycję pozostałych zawodników, to niespecjalnie martwię się o ich grę ofensywną. Liczę na to, że po przerwie ligowej wrócą i kolejny raz udowodnią swoją niesamowitą siłę.

TYPY:

Manchester City (-1.0) @2,02 – Chyba nikogo nie muszę przekonywać do tego, że faworytem spotkania są podopieczni Guardioli, którym niewiele brakuje do zapewnienia sobie tytułu. Myślę, że w aktualnej formie są w stanie wysoko ograć Everton, dlatego proponuję zakład na zwycięstwo gości minimum dwiema bramkami. Za taki scenariusz LvBet oferuje 2,02 i to moja pierwsza propozycja.

Manchester City wygra do zera @2,13 – Zdaję sobie sprawę, że Everton gra dużo lepiej na własnym stadionie niż na wyjeździe, ale mimo wszystko forma Manchesteru City oraz ich gra defensywna jest imponująca. W 15 meczach stracili 10 bramek i wątpię, aby tacy gracze jak Tosun czy Walcott zagrozili bramce Edersona. Spodziewam się jednostronnego meczu i zwycięstwa gości bez straty gola – za taki scenariusz LvBet płaci 2,13.

Nie zapomnijcie obserwować mojego profilu na Facebooku, a także dołączyć do mojej bukmacherskiej grupy o nazwie #TeamKejsi, gdzie wrzucam wszystkie typy. Niech Buk będzie z Wami : )

BONUS 100% DO 1000 PLN

LVbet bonus

1. Zarejestruj konto na LVbet za pośrednictwem Gol.pl!
  2. Dokonaj depozytu minimum 100 PLN.
  3. Odbierz równowartość nawet 1000 PLN.
  4. Szczegóły znajdziesz TUTAJ.
Poprzedni artykułPep Guardiola marzy o sprowadzeniu Isco
Następny artykułRadja Nainggolan – Mam nadzieję, że Juventus będzie mistrzem Włoch