eFortuna – odbierzcie wyjątkowy bonus!

0

Partner naszego serwisu przygotował dla Was bonus w trzech korkach. eFortuna – odbierzcie wyjątkowy bonus!


Nie ma chyba w Polsce osoby, która nie kojarzyłaby firmy Fortuna. Oferuje ona zakłady w Polsce najdłużej z wszystkich działających firm i ma w całej Polsce kilkaset punktów naziemnych. Fortuna jest głównym sponsorem Legii Warszawa, a swojego wsparcia udziela również 1 lidze piłkarskiej będąc jej sponsorem tytularnym i wspierając również kilka klubów.

Dzisiaj eFortuna jest jednym z ciekawszych bukmacherów oferujących swoje usługi graczom z Polski. Wszyscy nowi użytkownicy strony otrzymać mogą trzyczęściowy bonus, który świetnie sprawdzi się dla nowych, ale też doświadczonych graczy.

Rejestrując się w eFortuna na start otrzymacie 20 PLN na grę (w postaci 2.800 punktów FKP). To świetny sposób na postawienie pierwszego zakładu w sieci. Druga część bonusu to aż 100 PLN na zakład bez ryzyka. Oznacza to, że stawiając 100 PLN w razie przegranej otrzymujecie zwrot pieniędzy, które możecie natychmiast wypłacić!

Trzeci bonus przeznaczony jest dla nieco bardziej wymagających typerów. Wykonując przelew w czasie 10 dni od rejestracji spełniając warunku obrotu, otrzymać można bonus w wysokości pierwszej wpłaty aż do kwoty 1.000 PLN!

eFortuna

Co obstawicie w eFortuna?

W ofercie bukmachera eFortuna znaleźć możecie właściwie wszystkie najważniejsze wydarzenia sportowe. Bogata oferta meczów piłki nożnej i tenisa to zdecydowany plus. Jest też oczywiście hokej, koszykówka i siatkówka, czyli sporty dość popularne pośród typerów. Znajdzie się też sporo wydarzeń dla fanów sportów motorowych oraz dyscyplin niszowych. Typerzy zainteresowani Esportem również znajdą tutaj najważniejsze mecze!

eFortuna oferuje również całą gamę zakładów z działu polityczno-społecznego. Możecie nawet obstawić to, która z wielkich firm dotrze jako pierwsza na Marsa!

Bukmacher eFortuna to również szereg promocji dla wymagających graczy. Ci, którzy grają nieco poważniej wziąć mogą udział w Mistrzostwach Typerów. Na wszystkich czekają Happy Hours z lepszymi kursami, a to tylko mała część atrakcji.

Zarejestrujcie się w eFortuna już teraz i odbierzcie trzyczęściowy bonus: darmowy zakład 20 PLN, zakład bez ryzyka 100 PLN i premię aż do 1.000 PLN!


20 PLN NA START + ZAKŁAD BEZ RYZYKA 100 PLN + BONUS DO 1000 PLN

  1. Zarejestruj konto na Fortuna za pośrednictwem Gol.pl i skorzystaj z promocji!
  2. 20 PLN na start.
  3. 100 PLN na pierwszy zakład BEZ RYZYKA!
  4. Do 1.000 PLN bonusu od depozytu!
Poprzedni artykułPremier League TYPY do meczu Tottenham – Arsenal
Następny artykułLvBet – odbierzcie 1.500 PLN w trzech bonusach!