Duet Twarowski – Smokowski powraca!

0
twarowski-smokowski

Rok 2017 był bardzo ciężkim okresem dla stacji Canal+. Traciła ona kolejne prawa do pokazywania najlepszych lig Europy. Ogromnym ciosem było odejście z działu sportowego duetu Twarowski – Smokowski, którzy byli bez dwóch zdań największymi gwiazdami stacji.

Panowie zaszyli się na jakiś czas, jednak zapowiedzieli, że powrócą ze swoim autorskim projektem. Pojawiło się wiele spekulacji. Mówiono, że duet Twarowski – Smokowski zasili barwy Polsatu lub prężnie rozwijającego się Eleven Sports. Inni wieszczyli, że panowie założą własny kanał na Youtube. Dziś już wiemy czym będą się zajmować nasi bohaterowie. Z dniem 1.02.2018 rusza nowe internetowe radio sportowe –  zapinamypasy.pl. Redaktorem naczelnym nowej rozgłośni będzie Michał Gąsiorowski, przez lata związany z Trójką, a obecnie pracujący w Eleven Sports. Jego zastępcą ma być dziennikarz sportowy Mikołaj Kruk, związanym od 2012 roku z Radiem Zet. W najbliższej przyszłości do stacji dołączą Andrzej Twarowski i Tomasz Smokowski. Nie jest to możliwe w tym momencie, ze względu na obowiązujący jeszcze zakaz konkurencji. Pierwszego z nich obowiązuje półroczna, a drugiego dziewięciomiesięczna karencja. Nieoficjalnie mówi się, że inwestorem jest spółka Remes Sport S.A.

Ciekawą sprawą jest to, że do tej pory nie było w naszym kraju żadnego radia sportowego w Internecie. Teraz będą dwa. Jakiś czas temu Krzysztof Stanowski ogłosił, że rusza z podobnym projektem – Weszło FM.


Zarejestruj konto na Fortuna za pośrednictwem Gol.pl!

baner-fortuna-gol

Poprzedni artykułThibaul Moulin trafił do PAOK-u Saloniki
Następny artykułTransferowe domino – Batshuayi w Borussii Dortmund!