Dobre wieści ws. stanu zdrowia Eduardo. “Zaobserwowaliśmy sporą poprawę”

0

Eduardo da Silva w swoim pierwszym występie w Legii Warszawa na boisku spędził zaledwie kilkanaście minut. Następnie musiał je opuścić z powodu groźnie wyglądającej kontuzji kręgosłupa. Lekarz stołecznego klubu, Maciej Tabiszewski, zapewnia, że ten uraz nie należy do najpoważniejszych.

Nie tak miał wyglądać nieoficjalny debiut Eduardo Da Silvy w Legii Warszawa. Były reprezentant Chorwacji podczas meczu Florida Cup z ekwadorską Barceloną na boisku pojawił się od początku drugiej połowy, ale już w 63. minucie musiał je opuścić. Zawodnik został kopnięty kolanem w plecy i nie był w stanie kontynuować gry.

Trener Legii Warszawa, Romeo Jozak, mówił nawet o uszkodzeniu kręgu w kręgosłupie, ale wszystko wskazuje, że wszystko skończy się na drobnym urazie. Lekarz mistrza Polski, Maciej Tabiszewski, zapewnia, że zauważył sporą poprawę w stanie zdrowia Eduardo, ale dla pewności zostaną przeprowadzone szczegółowe badania:

– W przypadku Eduardo sytuacja wygląda bardziej na bolesną, aniżeli niebezpieczną. W jego przypadku zaobserwowaliśmy już dużą poprawę – chodzi sam, normalnie funkcjonuje. Dokuczają mu jeszcze pewne dolegliwości i ze względu na to jutro Chorwat również przejdzie badanie rezonansu magnetycznego.

33-letni napastnik zawodnikiem Legii Warszawa został kilka dni temu. Piłkarz do stołecznego zespołu dołączył na zasadzie wolnego transferu. Wcześniej miał okazję on bronić barw takich zespołów, jak między innymi: Arsenal Londyn, Szachtar Donieck czy Dynamo Zagrzeb.


Zarejestruj konto na Fortuna za pośrednictwem Gol.pl!

baner-fortuna-gol

Poprzedni artykułTo sezon Manchesteru City, ale Liverpool pokazał, że nikt nie jest niepokonany
Następny artykułVirgil van Dijk – Chcę zdobywać trofea i być coraz lepszym piłkarzem