Djibril Cisse – Nigdy nie zapomnę tego, co Gerrard powiedział nam w przerwie finału Ligi Mistrzów

0
Steven Gerrard

Były napastnik Liverpoolu, Djibril Cisse, w niedawno udzielonym wywiadzie zdradził, co takiego kolegom z drużyny w przerwie finału Ligi Mistrzów w 2005 roku powiedział Steven Gerrard.

Ten mecz chyba każdy oglądający go kibic będzie pamiętać do końca życia. Do przerwy Milan prowadził 3:0, a po przerwie Liverpool odrobił straty i wygrał w konkursie rzutów karnych, którego bohaterem został Jerzy Dudek. W niedawno udzielonym wywiadzie Djibril Cisse wraca do tego niesamowitego spotkania i zdradza, co swoim kolegom powiedział kapitan “The Reds”, Steven Gerrard:

– Nigdy nie zapomnę tej przemowy. Benitez wszedł do szatni, powiedział swoje, a później wstał Steven. Powiedział, żeby cały sztab szkoleniowy wyszedł, bo on chce rozmawiać tylko z piłkarzami. Powiedział nam, że Liverpool to wszystko co ma i że to klub, który jest wszystkim, czego doświadczył. Steven powiedział, że nie chce być powodem do śmiechu w historii Ligi Mistrzów i że jeśli go szanujemy i kochamy jako kapitana, musimy wrócić do meczu.

Przypomnijmy, że Steven Gerrard po zakończeniu kariery piłkarskiej zdecydował się wykorzystywać swoje przywódcze zdolności jako trener. 38-latek jest menedżerem Glasgow Rangers, które pod jego wodzą na razie radzi sobie dość przeciętnie i w 4 meczach ligowych zgarnęło 5 punktów.

Już we wtorek o godzinie 20:45 reprezentacja Polski zagra towarzyski mecz z Irlandią we Wrocławiu. Według oferty przygotowanej przez bukmachera LVBET faworytem tego meczu będą gospodarze – kurs na ich zwycięstwo to 1.75. Remis wyceniany jest na 3.50, natomiast wygrana Irlandyczków na 4.75.