David Silva o synu

Jeśli spojrzeć na wyniki Manchesteru City w zeszłym sezonie i pięć groszy Davida Silvy w grze machiny Pepa Guardioli, to można by stwierdzić, że ubiegły sezon był dla Hiszpana bardzo udany. I pod względem sportowym tak było. Niestety, ale pomocnikowi wiodło się o wiele gorzej w życiu prywatnym. Wszystko za sprawą choroby jego syna.

Piłkarz Obywateli zmierzył się ze swoimi wspomnieniami w wywiadzie z Garym Linekerem. Pomocnik opisuje w nim, że piłka nożna stanowiła dla niego ucieczkę od problemów, które napiętrzyły się w tamtym okresie swojego życia. Przypomnijmy, że jego syn, Mateo, zmagał się z wieloma poporodowymi komplikacjami zdrowotnymi, co odbiło się na całej rodzinie – w tym znanym ojcu.

To był naprawdę trudny moment w moim życiu. Przebywałem długo w szpitalu, a poza tym musiałem spędzać wiele godzin w samolotach, aby przemieszczać się pomiędzy Hiszpanią, gdzie przebywał mój syn, a Anglią. Nie spałem zbyt wiele, nie jadałem dobrze, ale na szczęście otrzymywałem odpowiednie wsparcie z ramienia klubu – mówił w wywiadzie z legendą angielskiego futbolu.

W rozmowie obu dżentelmenów możemy również przeczytać, że podobne problemy przeżywał sam Lineker. U dziecka angielskiego piłkarza zdiagnozowano białaczkę zaledwie dwa miesiące po urodzinach. Były napastnik opisywał boisko i piłkę nożną jako jedyne miejsce i aktywność, które pozwalały mu uciec od problemów. David Silva w pełni zgodził się z Anglikiem.

Syn Davida Silvy po kilkumiesięcznym pobycie w hiszpańskim szpitalu odzyskał siły na tyle, że mógł dołączyć do ojca w Anglii. Na początku sierpnia podczas meczu z Huddersfield mogliśmy ujrzeć wychodzącego zawodnika na murawę Etihad, który trzymał na rękach swoją pociechę. Był to jego sposób na uczczenie 250. występu dla Manchesteru City. W tym starciu strzelił również bramkę.

Zawodnicy z niebieskiej części Manchesteru zagrają w sobotę na własnym boisku z Fulham. Zakłady bukmacherskie LVbet za zdecydowanego faworyta uznają gospodarzy. Na ich wygraną ustalono kurs na poziomie 1.12, gdy ten na londyńczyków wynosi aż 20.00! Remis został wyceniony na 8.90.


BONUS 100% DO 1000 PLN

LVbet bonus

  1. Zarejestruj konto na LVbet za pośrednictwem Gol.pl!
  2. Dokonaj depozytu minimum 100 PLN.
  3. Odbierz równowartość nawet 1000 PLN.
  4. Szczegóły znajdziesz TUTAJ.