Podczas spotkania B-klasy pomiędzy LKS-em Ciechów, a Piastem Lutynia doszło do olbrzymiej awantury, podczas której jeden z kibiców próbował poderżnąć gardło zawodnikowi gospodarzy.

Awantury na boiskach ósmej ligi mistrzów nie są w zasadzie niczym nowym, ale to, co działo się podczas niedzielnego spotkania wrocławskiej grupy IX B-klasy pomiędzy LKS-em Ciechów, a Piastem Lutynia, zdecydowanie wymknęło się spoza kontroli. W 70 minucie spotkania przy stanie 2:2 doszło do brutalnego faulu, po którym jeden z zawodników gospodarzy musiał zostać odwieziony do szpitala z powodu złamania nogi. Agresja przeniosła się z murawy na trybuny, gdzie kibice obu drużyn rozpętali awanturę. Bijatyka przeniosła się na plac gry, a w jej trakcie jeden z fanów gości wyciągnął ostry przedmiot i próbował poderznąć gardło jednemu z zawodników LKS Ciechów , który w tym momencie udzielał pomocy poszkodowanemu koledze!

Zawodnik gospodarzy wylądował w szpitalu z rozciętą szyją i na szczęście nie stało mu się nic poważnego. Patrząc jednak na zdjęcia jego rany musimy przyznać, że do tragedii brakowało niewiele. Cała sprawa została zgłoszona na policję, a więcej na ten temat możecie przeczytać na profilu Facebookowym gospodarzy. Wciąż nie doczekaliśmy się na ustosunkowanie się Piasta Lutynia do tej sytuacji.


Odbierz 20 PLN bez depozytu!

baner-lvbet-gol-728x90