Damian Dąbrowski podjął decyzję w sprawie przyszłości

0
Damian Dąbrowski

Damian Dąbrowski przedłużył kontrakt z Cracovią – jednokrotny reprezentant Polski jeszcze przynajmniej przez dwa lata będzie zawodnikiem drużyny występującej przy Kałuży 1.

Damian Dąbrowski to piłkarz, który przez wielu był uważany za kandydata, który ma szansę na zagraniczny transfer. 25-latek ponad rok temu zanotował debiut w reprezentacji Polski i można było mieć nadzieje, że nie zakończy się na jednym meczu. Defensywny pomocnik w poprzednim sezonie LOTTO Ekstraklasy mógł się pochwalić świetnymi statystykami – cztery bramki oraz siedem asyst.

Jego obecny kontrakt z Cracovią miał obowiązywać do 30 czerwca 2018 roku – wszystko wskazywało, że gdyby nie kontuzja, to byłaby jego ostatnia umowa z tym klubem. Dąbrowski podczas okresu przygotowawczego nabawił się najgorszego urazu dla piłkarza – zerwał więzadła krzyżowe. W związku z tym 25-latek w tym sezonie jeszcze nie wybiegł na boisko.

Cracovia okazała się lojalna dla swojego zawodnika i pomimo, iż on nie gra, to zaproponowała mu przedłużenie umowy. Dąbrowski przystał na tę ofertę i złożył podpis nad kontraktem, który będzie obowiązywać przed najbliższe niecałe dwa lata – do 30 czerwca 2019 roku.

Dąbrowski na ten moment jest zawodnikiem, który posiada najdłuższy staż w Cracovii. Piłkarz pochodzący z Kamiennej Góry dołączył do drużyny popularnych “Pasów” w 2013 roku, kiedy to przeniósł się do niej z Zagłębia Lubin, którego jest wychowankiem.


BONUS 100% DO 1000 PLN

LV Bet - nawet 1.000 złotych bonusu

  1. Zarejestruj konto na LVbet za pośrednictwem Gol.pl!
  2. Dokonaj depozytu minimum 100 PLN
  3. Odbierz równowartość nawet 1000 PLN
  4. Szczegóły znajdziesz TUTAJ.
Poprzedni artykułJak wyglądałaby Złota Piłka bez Messiego i Ronaldo?
Następny artykułNaldo przedłużył kontrakt z Schalke