Czy VAR w Premier League jest potrzebny?

0
system VAR w Hiszpanii

Kolejna seria gier Premier League za nami i znów nie obyło się bez kontrowersji. Na temat potrzeby wprowadzenia systemu VAR wypowiedział się Charlie Austin.

Możliwości są dwie – albo sędziowie w tym sezonie Premier League mylą się zdecydowanie zbyt często albo ich pomyłki rzucają nam się w oczy, ponieważ inne rozgrywki wprowadziły system VAR. Niezależnie od tego, która odpowiedź jest poprawna, musimy zgodzić się z Charliem Austinem, który po meczu z Watfordem w ostrych słowach wypowiedział się na temat niekorzystania z możliwości technologicznych:

– Moim zdaniem to niedorzeczne. Decyzje sędziów kosztowały nas dziś dwa punkty. Nasza bramka na 2:0 nie została uznana z powodu rzekomego spalonego. To jakiś żart. Ludzie ciągle mówią o VAR, ponieważ sędziowie po prostu potrzebują pomocy. Gramy w najlepszej i najbardziej oglądalnej lidze na świecie i arbitrzy powinni korzystać z technologii. Jestem wściekły, ponieważ powinniśmy dziś wygrać.

Czy Waszym zdaniem system VAR powinien zagościć w Premier League już w przyszłym sezonie? Warto zaznaczyć, że sytuacja omawiana przez Charliego Austina nie była jedyną kontrowersją minionej serii gier. My patrząc na rażącą ilość błędów angielskich arbitrów musimy przyznać, że powtórki wideo naprawdę przydałyby się w najlepszej lidze świata.


BONUS 100% DO 1000 PLN

LVbet bonus

  1. Zarejestruj konto na LVbet za pośrednictwem Gol.pl!
  2. Dokonaj depozytu minimum 100 PLN.
  3. Odbierz równowartość nawet 1000 PLN.
  4. Szczegóły znajdziesz TUTAJ.
Poprzedni artykułGonzalo Higuain – Sędziowie mogli wykazać trochę więcej zrozumienia
Następny artykułFantasy Premier League – podsumowanie GW12 w lidze Gol.pl z nagrodami!