Czy Sergio Aguero zagra z Leicester City?

0
sergio aguero

Sergio Aguero miał zawroty głowy podczas przerwy w towarzyskim starciu Argentyny z Nigerią i nie wiadomo czy będzie w stanie zagrać w nadchodzącym meczu z Leicester City.

W towarzyskim starciu z Nigerią dla reprezentacji Argentyny wszystko układało się dobrze, ale tylko do przerwy. “Albiceleste” prowadzili 2:1, a jedną z bramek zdobył Sergio Aguero. W szatni gracz Manchesteru City miał zawroty głowy i od razu został przewieziony do szpitala, a następnie jego koledzy ulegli piłkarzom z Afryki 2:4. Najlepszym graczem tego spotkania został piłkarz Arsenalu, Alex Iwobi, który dwukrotnie wpisał się na listę strzelców.

W szpitalu w Krasnodarze dokonano badań zapobiegawczych, po których zezwolono na powrót napastnika do Anglii. W oficjalnym komunikacie klubu możemy przeczytać, że Aguero ani na moment nie stracił przytomności, ale mimo to przez nadchodzącym starciem z Leicester przejdzie kolejną kontrolę. Dopiero po niej klubowi lekarze zadecydują, czy Argentyńczyk będzie mógł wystąpić w sobotnim meczu.

Czy lider tabeli wygra wyjazdowe starcie z rosnącymi w siłę “Lisami”? Faworytem tego starcia będą oczywiście podopieczni Pepa Guardioli, których zwycięstwo bukmacher Fortuna wycenia na 1,34. Kurs na niespodziewaną wygraną gospodarzy to aż 8,80, natomiast remis wyceniany jest na 5,50.