Cristiano Ronaldo w rozmowie z dziennikarzami oficjalnej telewizji Juventusu zdradził, że w nowym klubie czuje się jak w rodzinie.

Wielka przygoda Portugalczyka ze “Starą Damą” się rozpoczyna. Cristiano Ronaldo wziął dziś udział w wewnętrznym sparingu drużyny i zanotował debiutanckie trafienie. 33-latek nie ukrywa, że w nowym otoczeniu czuje się jak w rodzinie i od momentu trafienia do Turynu wszystko układa się po jego myśli:

– Czuję się genialnie. Przyjęcie przez kibiców czy ludzi z klubu, wszystko układa się świetnie. Jestem szczęśliwy i zadowolony z powodu trafienia do tego klubu. Wszyscy są dla mnie uprzejmi i są dla mnie jak rodzina. Mam nadzieję, że szybko się zaadaptuję. Nie martwię się tym jednak, ponieważ to dla mnie wyzwanie, a ja je lubię.

Cristiano Ronaldo w rozmowie z dziennikarzami oficjalnej telewizji Juventusu odpowiedział także na pytanie dotyczące tego, czy owacja kibiców “Starej Damy” po jego pamiętnej przewrotce miała znaczenie w kwestii transferu:

– Grałem przez ostatnie lata przeciwko Juventusowi w barwach Realu kilka razy i zawsze miałem odczucie, że włoscy kibice mnie lubią. Juventus to największy klub w kraju i jeden z najlepszych na świecie i dlatego decyzja o transferze była łatwa. Co do owacji kibiców, to muszę przyznać, że nigdy nie strzeliłem takiej bramki. Niesamowite było usłyszeć, że cały stadion bije mi brawo. To mnie zaskoczyło i od tego momentu darzyłem Juventus jeszcze większą sympatią. Małe detale są bardzo ważne przy podejmowaniu poważnych decyzji.


BONUS 100% DO 1000 PLN

LVbet bonus

  1. Zarejestruj konto na LVbet za pośrednictwem Gol.pl!
  2. Dokonaj depozytu minimum 100 PLN.
  3. Odbierz równowartość nawet 1000 PLN.
  4. Szczegóły znajdziesz TUTAJ.