Co rozwścieczyło Patrice’a Evrę?

0

Francuski dziennik “L'Equipe” doszedł do tego, co rozwścieczyło Patrice'a Evrę przed czwartkowym starciem Olympique Marsylia w Lidze Europy.

W czwartkowy wieczór francuski zespół mierzył się z Vitórią Guimarães na obiekcie rywala, ale zanim doszło do rozpoczęcia spotkania, arbiter wykluczył z niego Patrice'a Evrę. Przyjezdni kibice wyrazili dezaprobatę z ostatnich wyników drużyny i prowokowali piłkarzy, a tego nie wytrzymał doświadczony Francuz, który kopnął jednego z fanów w głowę. Wiemy, co rozwścieczyło byłego gracza Manchester United, który został już ukarany za swoje przewinienie.

Okazuje się, że kibice krzyczeli w stronę 36-latka żeby dalej robił swoje filmiki, ale dał sobie spokój z grą w piłkę i w absolutnie nieparlamentarny sposób kazali mu opuścić klub. Ich słowa dotyczą oczywiście wielkiej aktywności piłkarza w social media.

Francuski dziennik dotarł do jednego z kibiców, który obserwował zdarzenie z trybun. Według niego kibice czepiali się Evry z powodu jego słabej formy, a ten nie dość, że kopnął jednego z nich, to jeszcze sam posłał w stronę przeciwną kilka wyzwisk. Obie strony zachowały się bardzo nieodpowiednio, ale Francuz z całą pewnością przesadził i jego rekcja jest niewytłumaczalna.

Już w niedzielę na Olympique Marsylia czeka starcie z dobrze radzącą sobie w tym sezonie drużyną Caen. Faworytem tego spotkania będą gospodarze – Fortuna wycenia ich zwycięstwo na 1,51.


BONUS 100% DO 1000 PLN

LV Bet - nawet 1.000 złotych bonusu

  1. Zarejestruj konto na LVbet za pośrednictwem Gol.pl!
  2. Dokonaj depozytu minimum 100 PLN
  3. Odbierz równowartość nawet 1000 PLN
  4. Szczegóły znajdziesz TUTAJ.
Poprzedni artykułLOTTO Ekstraklasa – Waleczna Jagiellonia w końcu się przełamała
Następny artykuł#AleTypiara – czyli typuj z Kejsi 258