Cash out w LVbet!

0

Bukmacher na polskim rynku z opcją cash out, to nie taka oczywistość jakby się mogło wydawać. Dlatego informację o wprowadzeniu takiej usługi w zakładach bukmacherskich LVbet przyjęliśmy z wielkim bananem na twarzy!

Czym jest ten cały cash out?

Na początku wyjaśnimy o co chodzi z tym całym cash outem, może niektórzy z Was spotykają się z tym terminem pierwszy i warto wyjaśnić co nieco.

Opcja cash out pozwala na wycofanie się z zakładu, dzięki czemu możesz odzyskać część włożonych pieniędzy, a niektórych przypadkach możesz zamknąć swój kupon z zyskiem! Nie myl tego jednak z anulowaniem swego zakładu. Korzystając z takiego wyjścia nigdy nie otrzymasz pieniędzy w stosunku 1:1. Możesz zmniejszyć straty albo pomnożyć swój kapitał dzięki odpowiedniemu zamknięciu zakładu w porę.

Tylko krowa nie zmienia zdania

Powyższe zdanie to słowa z oficjalnego komunikatu LVbet. Ten bukmacher właśnie zaczął pozwalać swoim graczom na zmianę zdania. Teraz możemy wypłacić swój kupon wcześniej, niż planowano. Z opcji cash out możesz skorzystać stawiając na ofertę przedmeczową i live, a w dodatku nie ma znaczenia czy stworzysz kupon pojedynczy, czy akumulowany.

Usługa cash out jest dostępna, gdy twój kupon spełnia następujące warunki:

  • Nie ma żadnego przegranego zakładu
  • Ma więcej niż 1 nierozstrzygnięty zakład
  • Kursy muszą być na poziomie pozwalającym na wypłatę
To co? Próbujemy cash out w LVbet?


Która drużyna sięgnie po Puchar Świata? W grze zostały już tylko cztery drużyny, a bukmacher LvBet jako faworyta turnieju ocenia Francję – kurs na jej zwycięstwo wynosi 3,00. Dalej plasują się Belgowie i Anglicy – ich wygrane wyceniane są na 3,75, natomiast triumf Chorwacji na 5,00.

Odbierz 20 PLN bez depozytu!

LvBet bonus 20 zł

Poprzedni artykułMistrzostwa świata – za nimi będziemy tęsknić
Następny artykułRobert Lewandowski zmienia zdanie