Przed sobotnim pojedynkiem pomiędzy Napoli, a Genoą, Carlo Ancelotti wypowiedział się między innymi na temat gry Krzysztofa Piątka.

W miniony weekend Krzysztof Piątek usiadł wśród rezerwowych, ale mecz z Napoli ma rozpocząć od pierwszej minuty. Przed sobotnim starciem menedżer rywali, Carlo Ancelotti, mocno wychwalał reprezentanta Polski, który jego zdaniem dysponuje ogromną piłkarską jakością:

– On jest bardzo niebezpieczny, szczególnie aktywny jest w polu karnym. Będziemy musieli zwrócić na niego uwagę. On radzi sobie naprawdę dobrze i może aspirować do gry w topowych drużynach. W tym momencie jest w idealnym dla siebie miejscu. Tym bardziej, że do Włoch trafił dopiero kilka miesięcy temu.

Przypomnijmy, że Krzysztof Piątek mimo czterech ligowych meczów z rzędu bez trafienia wciąż jest najskuteczniejszym graczem Serie A. Reprezentant Polski ma na koncie dziewięć trafień, a my liczymy, że jutro dołoży kolejne. Tym bardziej, że Genoa potrzebuje jego wysokiej dyspozycji, bowiem na zwycięstwo czeka od 30 września. W zupełnie innej sytuacji jest Napoli, które zajmuje trzecie miejsce w tabeli ze stratą sześciu oczek do liderującego Juventusu.


Już dziś niezwykle ciekawie zapowiadające się starcie najlepszej ligi świata – Wisła Kraków podejmie Zagłębie Lubin. Naszą analizę, zapowiedź oraz propozycje typów na ten mecz znajdziecie w tym miejscu.

BONUS 100% DO 1000 PLN

LVbet bonus

  1. Zarejestruj konto na LVbet za pośrednictwem Gol.pl!
  2. Dokonaj depozytu minimum 100 PLN.
  3. Odbierz równowartość nawet 1000 PLN.
  4. Szczegóły znajdziesz TUTAJ.