Dziennik “Sport” informuje, że Carlitos Lopes w najbliższym czasie może opuścić Wisłę Kraków, a jego zatrudnieniem interesują się włodarze Lecha Poznań.

27-letni napastnik trafił do Krakowa w lipcu zeszłego roku i z miejsca stał się jedną z gwiazd LOTTO Ekstraklasy. Carlitos Lopez w ciągu 30 kolejek fazy zasadniczej najlepszej ligi świata zdobył 21 bramek, a o tytuł króla strzelców do końca sezonu rywalizować będzie ze swoim rodakiem, Igorem Angulo, a także Christianem Gytkjaerem. Chociaż przed nami jeszcze siedem kolejek naszej ulubionej ligi, to  już zaczynają do nas dochodzić głosy o ewentualnym odejściu Hiszpana z zespołu “Białej Gwiazdy”.

Na łamach dziennika “Sport” możemy przeczytać, że zakontraktowaniem 27-latka interesuje się Lech Poznań, którego przedstawiciele mieli już kontaktować się z agentem piłkarza. Problem jest jeden  – Wisła Kraków niedawno automatycznie przedłużyła umowę z napastnikiem o kolejny sezon. Carlitos Lopez po ogłoszeniu takiej decyzji przez klub nie krył zaskoczenia, a teraz mówi się, że postara się ją unieważnić. Jeżeli Hiszpanowi uda się przekonać PZPN o tym, że klauzula w jego kontrakcie została stworzona wbrew przepisom, już 1 lipca będzie on wolnym graczem i niewykluczone, że trafi właśnie na stadion znajdujący się przy ulicy Bułgarskiej.


Lech Poznań fazę zasadniczą LOTTO Ekstraklasy zakończył na pierwszym miejscu w tabeli. Popularny “Kolejorz” zrobi wszystko, aby utrzymać tę pozycję. Już w najbliższy piątek przyjdzie mu się u siebie zmierzyć z Koroną Kielce. Bukmacher LvBet na wygraną gospodarzy oferuje kurs 1,32.

Odbierz 20 PLN bez depozytu!

baner-lvbet-gol-728x90