Bruk-Bet zakontraktował młodzieżowego reprezentanta Gruzji

0
Nika Kvantaliani

Grający na kilku szczeblach młodzieżowych reprezentacji Gruzji Nika Kvantaliani został zakontraktowany przez Bruk-Bet Termalikę Niecieczę.

Niedawno informowaliśmy o tym, że Bruk-Bet Termalica Nieciecza to zespół, który w zimowym okienku transferowym planuje dokonanie kilku ciekawych wzmocnień. Na celowniku “Słoników” znajduje się kilku graczy dobrze znanych z występów na rodzimych boiskach, ale okazuje się, że do zespołu prowadzonego przez Macieja Bartoszka trafił ktoś do tej pory zupełnie nieznany polskim kibicom. Nika Kvantaliani to 19-letni uniwersalny piłkarz, który może grać na pozycji skrzydłowego, napastnika lub ofensywnego pomocnika odpowiedzialnego za rozgrywanie piłki. Mimo młodego wieku Gruzin rozegrał już 41 ligowych spotkań w barwach Dinama Batumi i podczas nich 5 razy wpisał się na listę strzelców.

Kvantaliani to zawodnik, któremu nie można odmówić wielkiego potencjału. Ofensywnie usposobiony piłkarz występował w kilku kategoriach gruzińskich młodzieżówek, a jego umiejętnościami zainteresowały się największe europejskie kluby – 19-latek w przeszłości trafił na testy do FC Barcelony i spędził sporo czasu trenując z drużyną Atletico Madryt. Wygląda na to, że “Słoniki” sprowadziły zawodnika, który może zostać gwiazdą najlepszej ligi świata.


Już 11 lutego “Słoniki” wrócą do gry w LOTTO Ekstraklasie. Pierwszym rywalem podopiecznych Macieja Bartoszka będzie Korona Kielce. Według oferty przygotowanej przez bukmachera Fortuna obie drużyny mają takie same szanse na odniesienie zwycięstwa  – kurs na wygraną zarówno Bruk-Betu, jak i korony wynosi 2,65.

Zarejestruj konto na Fortuna za pośrednictwem Gol.pl!

baner-fortuna-gol

Poprzedni artykułVincent Koziello odszedł z Nicei. Nieoczekiwany kierunek
Następny artykułRadja Nainggolan trafi do Chin?