Błyskawiczny VIP na Skrillu – super oferta dla Czytelników Gol.pl!

0
Skrill VIP

Specjalnie dla naszych Czytelników przygotowaliśmy specjalną ofertę, dzięki której w prosty sposób możecie stać się VIP-ami Skrill! Jak tego dokonać? Zapraszamy do lektury!

Czym właściwie jest Skrill?

Portfel elektroniczny Skrill to – w kilku prostych słowach – miejsce, w którym zgromadzone przez Was środki są całkowicie bezpieczne. O tym, jak ważna jest anonimowość i stały dostęp do swoich pieniędzy wie doskonale każdy, komu choć raz zdarzyło się korzystać z oferty bukmacherów online.

Zalety elektronicznego portfela Skrill doskonale opisują trzy krótkie określenia – wygoda, zaufanie i błyskawiczny dostęp.

Skrill

Skrill to narzędzie, które daje Wam nieograniczony dostęp do transferów pieniężnych między użytkownikami, a także pozwala realizować płatności online o każdej porze dnia i nocy. Dzięki specjalnej ofercie przygotowanej specjalnie dla Czytelników naszego portalu możecie znacznie szybciej zdobyć status VIP, a co za tym idzie – skorzystać z wielu udogodnień.

Korzystanie z elektronicznego portfela Skrill wiąże się z szeregiem korzyści. Operator ten robi co w jego mocy, aby klienci czuli się komfortowo i co ważniejsze – wiedzieli, że ich środki są bezpieczne.

Karta przedpłacona Mastercard

Karta Skrill to znakomite rozwiązanie dla tych, którzy lubią mieć stały dostęp do swoich funduszy. Korzystać z niej możecie w każdym zakątku świata zarówno jako narzędzie do wypłacania gotówki, jak również do dokonywania płatności w restauracjach, sklepach, a także przez Internet.

W zależności od tego, która opcja jest dla Was najbardziej korzystna, kartę prowadzić możecie w czterech walutach: złotówkach, euro, dolarach i funtach brytyjskich. Warto podkreślić, że korzystanie z tej karty zapewnia Wam całkowitą anonimowość – tak trudną do uzyskania w dzisiejszych czasach. Skrill umożliwia swoim użytkownikom dokonywanie płatności za pomocą systemu PayPass, co znacznie ułatwia dokonywanie szybkich transakcji gotówkowych.

Skrill

Dwuetapowa weryfikacja konta

Korzystając z elektronicznego portfela Skrill, nie musicie martwić się o bezpieczeństwo swoich środków. Dzięki dwuetapowemu procesowi weryfikacji konta macie pewność, że nikt nieuprawniony nie przechwyci funduszy zgromadzonych na Waszym koncie. Ponadto macie możliwość korzystania ze specjalnego tokenu, bazującego na aplikacji generującej losowy ciąg liczb, znany jedynie właścicielowi konta.

Polskojęzyczny Dział Obsługi Klienta

Skrill to prężnie rozwijająca się firma, która dba o swoich klientów na najróżniejszych płaszczyznach. Jedną z nich jest bez wątpienia polskojęzyczna pomoc techniczna, dzięki której każdy, kto napotka na jakiś problem z kontem lub kartą Skrill, będzie mógł uzyskać potrzebne wsparcie. Kontakt z supportem odbywa się za pośrednictwem adresu e-mail oraz telefonicznie.

Skrill

Statusy VIP – unikalne korzyści

Użytkownicy Skrilla mogą uzyskać odpowiedni dla swoich miesięcznych transakcji status. Statusy rozliczane są kwartalnie – każdy z nich dopasowany jest do wielkości środków, którymi obracacie przy użyciu elektronicznego portfela. Poniżej przedstawiamy warunki działania poszczególnych statusów:

Skrill

STATUS VIP Brązowy

min. 6.000€/kwartał

Srebrny

min. 15.000€/kwartał

Złoty

min.

45.000€/kwartał

Diamentowy

min.

90.000€/kwartał

Ilość dodatkowych kont w innych walutach Brak +1 +2 +3
Obsługa przez dedykowanego managera Brak Brak TAK TAK
Przelewy priorytetowe Brak TAK TAK TAK
Obsługa Klienta 24/7 TAK TAK TAK TAK
Prowizja od wypłaty z bankomatów 1,8% od wypłacanej kwoty Brak Brak Brak
Opłata za przesłanie środków 1% 1% 1% 1%
Cap na powyższą opłatę 10€ 2€ 2€ 2€
Opłata za załadowanie karty 1,25% Brak Brak Brak
Opłata za wypłatę środków na konto bankowe 5.50€ Brak Brak Brak
Opłaty przy przewalutowaniu 3,79% 2,89% 2,59% 1,99%

 

Unikalna oferta od Gol.pl – łatwiejszy dostęp do statusu VIP!

W tym momencie pora przejść do głównego punktu programu. Jak wspomnieliśmy na początku, rozpoczęcie przygody ze Skrillem dzięki Gol.pl niesie za sobą wyjątkowe korzyści. Oprócz wygody i zalet wymienionych powyżej, mamy dla Was prawdziwą perełkę – zakładając konto za pomocą linka dedykowanego Czytelnikom naszego portalu, wymagania, które musicie spełnić, aby uzyskać status VIP, są o połowę niższe! Oznacza to, że dzięki tej unikalnej ofercie w łatwiejszy sposób możecie obniżyć opłaty za prowadzenie swojego konta.

Oto przykład – aby uzyskać brązowy status Skrill, musicie w ciągu kwartału zanotować wpływy na swoje konto Skrill w kwocie min. 6.000€. Dzięki unikalnej ofercie od Gol.pl, wymagania te spadną do 3.000€. Lepszej oferty nie znajdziecie!

Po spełnieniu warunku minimalnej kwoty wpłat na swój portfel elektroniczny, napiszcie wiadomość na adres [email protected] z konta e-mail, na które macie założonego Skrilla. W ciągu 48 godzin od zgłoszenia otrzymacie status VIP, który będzie obowiązywał do zakończenia kwartału rozliczeniowego:

  1. Styczeń-marzec
  2. Kwiecień-czerwiec
  3. Lipiec-wrzesień
  4. Październik-grudzień.

Jeśli chcecie skorzystać z unikalnej oferty, wynikającej ze współpracy Skrill i naszego portalu, już teraz zarejestrujcie się za pomocą linka dedykowanego Czytelnikom Gol.pl i sprawdźcie na własnej skórze, ile zalet niesie za sobą posiadanie tego wyjątkowego portfela elektronicznego.

skrill-gol

Poprzedni artykułCentralna Liga Juniorów: Legia – Pogoń 4:1
Następny artykułAnglicy lepsi od Polaków w finale Amp Futbol Cup