Bartosz Salamon w jedenastce kolejki Serie A

0

Bartosz Salamon w końcu został doceniony we Włoszech. Reprezentant Polski otrzymał wysoką notę za mecz z Genoą i znalazł się w jedenastce kolejki Serie A.

Spotkanie z Genoą było dla zespołu Polaka niezwykle istotne – dzięki skromnej wygranej w końcu udało się wyskoczyć ze strefy spadkowej. Według witryny “WhoScored.com” jednym z największych architektów dobrego rezultatu był Bartosz Salamon, który otrzymał notę 8,1 za ten mecz. To pozwoliło mu na znalezienie się w najlepszej drużynie jedenastej serii gier Serie A. Młody Polak zajął miejsce na środku obrony tuż obok Giorgio Chielliniego.

Wydawało się, że na miejsce w najlepszej drużynie minionej serii gier zasłużył również Karol Linetty. Pomocnik Sampdorii zdobył trzecią bramkę w czterech ostatnich meczach, ale dziennikarze brytyjskiego portalu zdecydowali się na wyróżnienie jego klubowego kolegi, Lucasa Torreiry. Patrząc na fenomenalny rzut wolny w wykonaniu Urugwajczyka możemy zgodzić się z tym wyborem:

Przypomnijmy, że młody obrońca nie znalazł się na liście graczy powołanych przez Adama Nawałkę na listopadowe spotkania kontrolne z Urugwajem i Meksykiem. Czy dobre występy  26-latka w Serie A sprawią, że uda mu się wrócić do kadry? Patrząc na problemy, jakie mamy przy stałych fragmentach gry wykonywanych przez naszych rywali, według nas mierzący 194 centymetry wzrostu obrońca mógłby się przydać w reprezentacji.


BONUS 100% DO 1000 PLN

LV Bet - nawet 1.000 złotych bonusu

  1. Zarejestruj konto na LVbet za pośrednictwem Gol.pl!
  2. Dokonaj depozytu minimum 100 PLN
  3. Odbierz równowartość nawet 1000 PLN
  4. Szczegóły znajdziesz TUTAJ.
Poprzedni artykułZnamy wszystkie powołania Czesława Michniewicza
Następny artykuł#AleTypiara – czyli typuj z Kejsi 256