Na bardzo nietypowy sposób wpadł asystent Ralfa Rangnicka, Jesse Marsch. Piłkarze RB Lipsk łamiący regulamin losują sobie karę na kole fortuny!

Nie od dziś wiadomo, że piłkarze często mają problem z subordynacją. Zawodnicy spóźniają się na treningi, łamią klubowe regulaminy czy w inny sposób podpadają trenerowi. Najczęstszą praktyką w takich wypadkach jest kara finansowa, ale w RB Lipsk postanowiono podejść do sprawy w bardziej kreatywny sposób. Asystent Ralfa Rangnicka, Jesse Marsch skonstruował koło fortuny, poprzez które piłkarze losują sobie karę. Amerykanin zauważa, że sankcje finansowe spływają wręcz po piłkarzach, a bardziej odczuwalne dla nich jest zabranie wolnego czasu.

Tym samym piłkarze RB Lipsk, którzy mają problem z podporządkowaniem się trenerowi, mogą wylosować 11 różnych kar. Jakie sankcje mogą ich spotkać? Na przykład trenowanie w różowym stroju baletnicy, koszenie murawy, bycie stadionowym przewodnikiem dla turystów czy czyszczenie sprzętu.

Co ciekawe, niemieckie media informują, że jako pierwszy do losowania podszedł… sam Rangnick, który przypadkowo zostawił w stołówce włączony telefon i przez to przez tydzień musiał przygotowywać piłkarzom napoje na trening.


Już w sobotę czeka na nas wielki hit Premier League – Tottenham podejmie Liverpool. Naszą analizę, zapowiedź oraz propozycje typów do tego meczu znajdziecie w tym miejscu.

BONUS 100% DO 1000 PLN

LVbet bonus

  1. Zarejestruj konto na LVbet za pośrednictwem Gol.pl!
  2. Dokonaj depozytu minimum 100 PLN.
  3. Odbierz równowartość nawet 1000 PLN.
  4. Szczegóły znajdziesz TUTAJ.