Asystent RB Lipsk wprowadził do drużyny losowanie kar poprzez koło fortuny

0

Na bardzo nietypowy sposób wpadł asystent Ralfa Rangnicka, Jesse Marsch. Piłkarze RB Lipsk łamiący regulamin losują sobie karę na kole fortuny!

Nie od dziś wiadomo, że piłkarze często mają problem z subordynacją. Zawodnicy spóźniają się na treningi, łamią klubowe regulaminy czy w inny sposób podpadają trenerowi. Najczęstszą praktyką w takich wypadkach jest kara finansowa, ale w RB Lipsk postanowiono podejść do sprawy w bardziej kreatywny sposób. Asystent Ralfa Rangnicka, Jesse Marsch skonstruował koło fortuny, poprzez które piłkarze losują sobie karę. Amerykanin zauważa, że sankcje finansowe spływają wręcz po piłkarzach, a bardziej odczuwalne dla nich jest zabranie wolnego czasu.

Tym samym piłkarze RB Lipsk, którzy mają problem z podporządkowaniem się trenerowi, mogą wylosować 11 różnych kar. Jakie sankcje mogą ich spotkać? Na przykład trenowanie w różowym stroju baletnicy, koszenie murawy, bycie stadionowym przewodnikiem dla turystów czy czyszczenie sprzętu.

Co ciekawe, niemieckie media informują, że jako pierwszy do losowania podszedł… sam Rangnick, który przypadkowo zostawił w stołówce włączony telefon i przez to przez tydzień musiał przygotowywać piłkarzom napoje na trening.


Już w sobotę czeka na nas wielki hit Premier League – Tottenham podejmie Liverpool. Naszą analizę, zapowiedź oraz propozycje typów do tego meczu znajdziecie w tym miejscu.

BONUS 100% DO 1000 PLN

LVbet bonus

  1. Zarejestruj konto na LVbet za pośrednictwem Gol.pl!
  2. Dokonaj depozytu minimum 100 PLN.
  3. Odbierz równowartość nawet 1000 PLN.
  4. Szczegóły znajdziesz TUTAJ.
Poprzedni artykułEkstraklasa TYPY do meczu Zagłębie Lubin – Śląsk Wrocław
Następny artykułRaheem Sterling otrzyma olbrzymią podwyżkę i przedłuży kontrakt z Manchesterem City