monaco-zwycięstwo

Włodarze AS Monaco poinformowali, że w najbliższym czasie zwrócą pieniądze za bilety, kibicom którzy pojawili się na wyjazdowym spotkaniu z Paris Saint-Germain.

Podopieczni Unaia Emery'ego pewnie zmierzali po tytuł mistrzowski, ale to w jaki sposób go przypieczętowali, mogło zaskoczyć wielu kibiców. Piłkarze Paris Saint-Germain podejmowali jeszcze wtedy aktualnych mistrzów Francji, AS Monaco i rozgromili ich aż 7:1. Tym samym stołeczna ekipa zdobyła piąty tytuł najlepszej drużyny Ligue 1 w sześciu ostatnich sezonach i udowodniła, że nikt na krajowym podwórku nie może się z nią równać.

Dla AS Monaco była to najdotkliwsza porażka w historii, a kibicom, którzy zdecydowali się na oglądanie tego meczu w Paryżu, możemy po prostu współczuć. Klubowi działacze zdawali sobie sprawę z tego, jaki zawód piłkarze sprawili fanom i natychmiastowo zdecydowali się na zwrot pieniędzy tym kibicom, którzy udali się do stolicy Francji.

– Dla nas ten mecz był katastrofą. Na wysokości zadania stanęli tylko i wyłącznie fani, którzy cały czas dopingowali zespół. Teraz chcemy zrobić wszystko, by w kolejnym meczu byli z nas dumni – powiedział Wadim Wasiljew, wiceprezes klubu z Księstwa Monako.


Piłkarze AS Monaco kolejne ligowe spotkanie rozegrają już w sobotę, 21 kwietnia. Wtedy to zmierzą się na wyjeździe z EA Guingamp. Według oferty przygotowanej przez bukmachera LvBet faworytem tego meczu będą goście – kurs na ich wygraną wynosi 2,01. Remis wyceniany jest na 3,70, natomiast zwycięstwo gospodarzy na 3,45.

Odbierz 20 PLN bez depozytu!

LvBet bonus 20 zł