Niestety, fani Francuza będą musieli jeszcze poczekać na jego powrót do pracy. Arsene Wenger zdementował plotki dotyczące swojej przyszłości.

Kilka dni temu dziennikarze “France Football” informowali, że Arsene Wenger jest o krok od powrotu na ławkę trenerką. Francuz miał przejąć AC Milan, a ponadto otrzymać jedno z kierowniczych stanowisko na San Siro. Fani byłego menedżera Arsenalu zacierali ręce na myśl o jego powrocie do pracy, ale niestety będą musieli jeszcze na to poczekać. 69-latek zdementował rewelacje francuskich żurnalistów:

– Odnośnie mojej pracy w Milanie, to mogę tylko powiedzieć, że to fake news. To nie są prawdziwe informacje. Niestety nie mogę panować nad plotkami, a zarządzam tylko swoim życiem. Wiedzcie jednak, że gdybym związał się z jakimś klubem, dowiedzielibyście się o tym ode mnie.

Tym samym informacje o tym, że Arsene Wenger jest bliski porozumienia się w sprawie zastąpienia Gennaro Gattuso, możemy włożyć między bajki. Francuz stwierdził, że na ten moment odpoczywa i ogląda mnóstwo meczów piłkarskich, ale możemy się spodziewać, że zobaczymy go na ławce trenerskiej przed końcem roku. Gdzie może trafić 69-latek? Sam zainteresowany stwierdził, że nie chce pracować w Anglii, ponieważ prowadzenie innej drużyny niż Arsenal byłoby dla niego czymś bardzo dziwnym.


Już we środę niezwykle ciekawie zapowiadające się spotkanie Ligi Mistrzów, w którym Juventus podejmie podopiecznych Jose Mourinho. Naszą analizę, zapowiedź oraz propozycje typów na ten mecz znajdziecie w tym miejscu.

BONUS 100% DO 1000 PLN

LVbet bonus

  1. Zarejestruj konto na LVbet za pośrednictwem Gol.pl!
  2. Dokonaj depozytu minimum 100 PLN.
  3. Odbierz równowartość nawet 1000 PLN.
  4. Szczegóły znajdziesz TUTAJ.