Arsenal Londyn nie wypożyczy Krystiana Bielika do Legii Warszawa

0
Krystian Bielik

Zainteresowanie, odmowa, ponownie zainteresowanie, odmowa – tak w kilku zdaniach można opisać próby Legii Warszawa, która chciała wypożyczyć z Arsenalu Londyn swojego wychowanka, Krystiana Bielika. Do tej transakcji nie dojdzie, bowiem zainteresowani nią nie są popularni “Kanonierzy”.

Krystian Bielik na ten moment nie może liczyć na regularną grę w pierwszej drużynie Arsenalu Londyn, przez co już w lecie chciał spróbować swoich sił na wypożyczeniu. Wtedy jego usługami było zainteresowanych kilka klubów z Championship, ale nic z tego nie wyszło, bowiem młodzieżowy reprezentant Polski nabawił się kontuzji, która wykluczyła go z gry na kilka miesięcy.

Temat wypożyczenia Bielika wrócił w styczniu, jednak tym razem mniej klubów było chętnych na jego usługi. Do walki włączyła się Legia Warszawa. Chociaż agent piłkarza, Cezary Kucharski, początkowo odrzucił tę ofertę, to po kolejnym urazie jego klienta był przychylny na takie rozwiązanie.

Wiadomo już jednak, że Bielik nie wróci do stołecznego klubu. Na takie rozwiązanie nie chce przystać Arsenal Londyn, który nie chce, aby ich zawodnik najbliższe miesiące spędził w Polsce. Informację taką podał dziennikarz, Piotr Koźmiński.

Wkrótce zakończy się zimowe okienko transferowe, w związku z czym zmniejszają się szanse Bielika na zmianę barw klubowych. Jeśli to się nie uda, to pozostanie mu gra w młodzieżowym zespole Arsenalu Londyn.


Zarejestruj konto na Fortuna za pośrednictwem Gol.pl!

baner-fortuna-gol

Poprzedni artykułMiroslav Radović – Teraz zaczynam wszystko od zera
Następny artykułŁukasz Sierpina na dłużej w Podbeskidziu Bielsko-Biała