Arkadiusz Milik wracając do domu po meczu z Liverpoolem został napadnięty. Reprezentantowi Polski przyłożono broń do głowy!

W środowy wieczór Napoli rozegrało bardzo dobre spotkanie i ograło przed własną publicznością ubiegłorocznego finalistę Ligi Mistrzów, Liverpool. Arkadiusz Milik wyszedł na to spotkanie w pierwszym składzie i spędził na murawie ponad godzinę, ale nie będzie dobrze wspominać tego dnia. Reprezentant Polski wracając do domu został napadnięty i przyłożono mu broń do głowy!

Arkadiusz Milik spełnił wszystkie pomeczowe obowiązki i udawał się do oddalonego o około 35 kilometrów od stadionu Varcaturo. Dwóch mężczyzn zajechało piłkarzowi drogę na skuterze, a następnie przykładając mu broń do głowy zażądali oddania wartego około 7 tysięcy euro zegarka. Reprezentant Polski oczywiście spełnił żądanie bandytów i na całe szczęście nic mu się nie stało. Dochodzenie w tej sprawie prowadzi już policja z Neapolu. Warto zaznaczyć, że to nie pierwsza tego typu historia związana z graczem Napoli. Już wcześniej napadnięci zostali między innymi Marek Hamsik oraz Lorenzo Insigne.


Już  dziś kolejne spotkania fazy grupowej Ligi Europy, a wśród nich bardzo ciekawe starcie Milanu z Olympiakosem. Analizę, zapowiedź oraz propozycję typów do tego spotkania znajdziecie w tym miejscu.

BONUS 100% DO 1000 PLN

LVbet bonus

  1. Zarejestruj konto na LVbet za pośrednictwem Gol.pl!
  2. Dokonaj depozytu minimum 100 PLN.
  3. Odbierz równowartość nawet 1000 PLN.
  4. Szczegóły znajdziesz TUTAJ.