Arkadiusz Milik wraca do kadry meczowej Napoli!

0
arkadiusz-milik

Po 161 dniach w końcu nastąpił moment, na który czekało wielu polskich kibiców. Arkadiusz Milik jest już w pełni zdrowia, czego potwierdzeniem jest fakt, że znalazł się w kadrze Napoli na sobotni hit Serie A, w którym jego zespół zmierzy się z AS Roma.

Od kilkunastu dni w europejskich, a szczególnie włoskich mediach, toczyła się gorąca debata na temat tego, kiedy to Arkadiusz Milik wróci do kadry meczowej. Jakiś czas temu trener Napoli, Maurizio Sarri, zdradził, że jego podopieczni prezentuje się bardzo dobrze, ale to on sam podejmie decyzję, kiedy ponownie będzie gotowy do wyjścia na boisko.

Wszystko wskazuje, że nadszedł ten moment – oficjalnie wiadomo, że reprezentant Polski znajdzie się w kadrze meczowej Napoli na sobotni szlagierowy hit Serie A, w którym ich rywalami będzie AS Roma.

Przypomnijmy, że Milik ostatni mecz rozegrał 23 września 2017 roku – właśnie wtedy przeciwko SPAL 2013 zerwał więzadła krzyżowe w prawym kolanie, a w kolejnych miesiącach pracował nad tym, aby wrócić do pełni sił.

Trudno oczekiwać, że Sarri w sobotę skorzysta z usług reprezentanta Polski, ale jego powrót do kadry meczowej należy traktować jako kolejny, wręcz milowy krok w stronę ponownego pojawienia się na boisku.

Napoli jest liderem Serie A – podopieczni Sarriego na tej pozycji mogą się umocnić za sprawą sobotniej wygranej nad AS Roma. Bukmacher Fortuna na ich zwycięstwo oferuje kurs @ 1.60.


Odbierz 20 PLN bez depozytu!

baner-lvbet-gol-728x90

Poprzedni artykułOgromny pech napastnika Lecha Poznań
Następny artykułHiszpański Łącznik – biorę za rogi hiszpańską Primera Division, 27. kolejka