Arkadiusz Milik – To nie jest ten sam uraz, co przed rokiem

0
arkadiusz-milik

W sobotnim spotkaniu ze SPAL Arkadiusz Milik doznał kontuzji kolana. Wszystko wskazuje na to, że uraz nie będzie bardzo poważny.

Wyjazdowe spotkanie Napoli Arkadiusz Milik rozpoczął na ławce rezerwowych i pojawił się na murawie w 70 minucie spotkania zmieniając Piotra Zielińskiego. Napastnik reprezentacji Polski wszedł na boisko przy stanie 1:1, a spotkanie zakończyło się zwycięstwem podopiecznych trenera Sarriego 3:2. Tego meczu nie będzie jednak wspominać zbyt dobrze, bowiem doznał kontuzji prawego kolana. Polak bez kontaktu z rywalem źle postawił prawą nogę i upadł na murawę, z której przez kilkadziesiąt sekund nie był w stanie się podnieść.

Tuż po końcowym gwizdku arbitra Arkadiusz Milik powiedział włoskim dziennikarzom, że z jego nogą nie jest bardzo źle. Według jego odczuć, nie jest to taka sama kontuzja, jakiej doznał rok temu. Na temat tej sytuacji wypowiedział się także Jacek Jaroszewski, doktor reprezentacji Polski:

– Jest nadzieja, że to nie będzie poważna kontuzja. Arek przejdzie badania w nocy i rano będziemy wiedzieli więcej. W niedzielę przejdzie także badanie rezonansem magnetycznym. 

Kontuzja napastnika Napoli jest bardzo złą informacją przed decydującymi eliminacyjnymi pojedynkami reprezentacji Polski. Wygląda na to, że były piłkarz Ajaxu nie zagra z Armenią i Czarnogórą tak jak Maciej Rybus. Boczny obrońca w meczu pucharowym naderwał mięsień dwugłowy i przez najbliższe dwa tygodnie nie będzie mógł uczestniczyć w treningach.


BONUS 100% DO 1000 PLN

LV Bet - nawet 1.000 złotych bonusu

  1. Zarejestruj konto na LVbet za pośrednictwem Gol.pl!
  2. Dokonaj depozytu minimum 100 PLN
  3. Odbierz równowartość nawet 1000 PLN
  4. Szczegóły znajdziesz TUTAJ.
Poprzedni artykułLa Liga – Ceballos daje zwycięstwo Realowi, Barcelona wygrywa po dwóch samobójach
Następny artykułPavel Nedvěd wraca do gry w piłkę