Arkadiusz Milik – Gorzej już być nie może

0

Po przegranym spotkaniu z Senegalem Arkadiusz Milik nie ukrywał, że reprezentacja Polski zagrała bardzo słabe spotkanie i nie zasłużyła na zwycięstwo.

Podopieczni Adama Nawałki zagrali znacznie poniżej oczekiwań, zaprezentowali się po prostu fatalnie i na własną prośbę przegrali z Senegalem. Jednym z najsłabszych zawodników na boisku był Arkadiusz Milik – piłkarz Napoli po ostatnim gwizdku arbitra nie szukał usprawiedliwień i przyznał, że zarówno on, jak i cała drużyna zaprezentowali się bardzo słabo:

– To było bardzo słabe spotkanie w naszym wykonaniu. Przypomina mi się mecz z Danią. Wtedy też nie wiedzieliśmy co robić. Trudno znaleźć w naszym zespole kogoś, kto zagrał na swoim poziomie. Zaczynając ode mnie, wiem, że zagrałem bardzo słabo.

Już w niedzielę Arkadiusz Milik i spółka zagrają z Kolumbią i jeżeli chcą marzyć o pozostaniu w grze, muszą wygrać to spotkanie. Napastnik Napoli zdaje sobie sprawę, że w kolejnym meczu reprezentacja Polski musi zagrać o niebo lepiej:

– Nie tworzyliśmy sobie okazji bramkowych, zawiedliśmy na całej linii. To jednak dopiero początek, a gorzej już być nie może. Nie możemy się załamać, musimy wierzyć w awans, w nasze marzenia. Wszystko jest w naszych nogach, musimy uderzyć się w pierś i zagrać lepiej, z większym zaangażowaniem.


Reprezentacja Polski już w niedzielę zagra o wszystko z Kolumbią. Faworytem tego meczu według bukmachera LvBet będą nasi rywale – kurs na ich wygraną wynosi 2,11. Remis wyceniany jest na 3,60, natomiast zwycięstwo podopiecznych Adama Nawałki na 3,45.

Odbierz 20 PLN bez depozytu!

LvBet bonus 20 zł

Poprzedni artykułAliou Cisse – Wykorzystaliśmy błędy Polaków
Następny artykułRobert Lewandowski – Daliśmy Senegalowi dwie bramki