Arkadiusz Malarz z nową umową

0
Arkadiusz Malarz

Arkadiusz Malarz zostaje w Legii na dłużej – doświadczony golkiper zdecydował się na podpisanie nowej umowy z mistrzami Polski. Ta obowiązywać będzie do 30 czerwca 2019 roku.

Golkiper na Łazienkowską 3 trafił w zimowym okienku transferowym w sezonie 2014/15. Od tego czasu rozegrał dla Legii aż 106 spotkań i dwukrotnie został mistrzem Polski, raz sięgał po krajowy puchar, a przede wszystkim udowodnił swoje umiejętności w fazie grupowej Ligi Mistrzów. Dzięki zaangażowaniu i waleczności Arkadiusz Malarz zapracował sobie na uwielbienie ze strony kibiców.

– Nie ma konieczności wyjaśniać, kim jest dla Legii Arek. Kiedy mieliśmy trudny czas, on pokazał jako kapitan przywódcze cechy i mobilizował drużynę. Nowy kontrakt to nie tylko nagroda, ale również dowód zaufania. Wierzymy, że Arek pomoże nam w decydującej części sezonu – powiedział tuż po ogłoszeniu nowej umowy bramkarza Romeo Jozak.

37-latek, który podpisał umowę obowiązującą do 30 czerwca 2019 roku słynie także z wyśmienitego poczucia humoru. W taki oto sposób piłkarz Legii Warszawa skomentował kontrowersyjną sytuację ze starcia z Lechem, kiedy to omal nie pobił się z Dawidem Kownackim o piłkę:

Już dziewiątego lutego Legia Warszawa zainauguruje nowy rok grając na wyjeździe  z Zagłębiem Lubin. Bukmacher Fortuna na wygraną mistrza Polski oferuje kurs  w wysokości 2.35. Wygrana gospodarzy wyceniana jest na 2,70.


Zarejestruj konto na Fortuna za pośrednictwem Gol.pl!

baner-fortuna-gol

Poprzedni artykułOkienko transferowe okiem piłkarza
Następny artykułNajlepsze transfery pomiędzy czołowymi klubami Premier League