antonio conte

To już pewne – Antonio Conte po dwóch latach pracy żegna się ze stanowiskiem menedżera Chelsea. Kto zajmie jego miejsce?

Od dłuższego czasu spekulowało się, że włoski menedżer pożegna się z pracą w Chelsea. Antonio Conte rozpoczął przygodę na Stamford Bridge od wyśmienitego sezonu, w którym sięgnął po mistrzostwo Anglii, ale w minionych rozgrywkach poszło mu już zdecydowanie gorzej. “The Blues” zajęli piąte miejsce w lidze i nie zapewnili sobie udziału w rozgrywkach Ligi Mistrzów, a 48-latek zdaniem brytyjskich dziennikarzy dziś został zwolniony. Niebawem powinniśmy się doczekać na oficjalny komunikat w tej sprawie.

Kto przejmie stery w Chelsea? Niemal pewne jest, że nowym trenerem Chelsea zostanie Maurizio Sarri, który do niedawna odpowiadał za wyniki Napoli. Co ciekawe, 59-latek mimo zatrudnienia w Neapolu Carlo Ancelottiego wciąż ma ważną umowę z klubem. Aurelio De Laurentiis nie zamierza pożegnać się z byłym menedżerem za darmo i od jego nowego pracodawcy oczekuje rekompensaty za zerwanie kontraktu w wysokości od 8 do 18 milionów euro. Skoro włodarze “The Blues” w końcu zdecydowali się na zwolnienie Antonio Conte, najprawdopodobniej zdołali porozumieć się ze sternikiem Napoli. Wraz z menedżerem do Londynu trafi Jorginho, który kilka tygodni temu miał zostać piłkarzem Manchesteru City.


Kto sięgnie po Puchar Świata? Bukmacher LvBet jako faworyta meczu finałowego wskazuje Francuzów, których wygrana wyceniana jest na 1,98. Kurs na zwycięstwo Chorwatów to 4,25, a na remis w regulaminowym czasie gry 3,30.

Odbierz 20 PLN bez depozytu!

LvBet bonus 20 zł