Andrey Arshavin

Były gracz Arsenalu postanowił przypomnieć o sobie szerszej publiczności. Andrey Arshavin zabawił się i postanowił wrócić z klubu na koniu!

Niemal wszyscy kibice Premier League pamiętają Rosjanina z wyśmienitego występu przeciwko Liverpoolowi w 2009 roku, kiedy to zdobył cztery bramki. Andrey Arshavin po odejściu z Arsenalu reprezentował barwy Zenita Petersburg, a ostatnio był graczem kazachskiego Kairatu Almaty, gdzie zdecydował się na zakończenie kariery. W sezonie 2018 doświadczony piłkarz zdobył w rozgrywkach ligowych 9 bramek i zanotował 13 asyst, ale rzecz jasna nie dlatego zrobiło się o nim głośno. Wszystko za sprawą imprezy, którą można nazwać mianem rosyjskiego “Kac Vegas”!

Andrey Arshavin pojawił się w jednym z klubów w Sankt Petersburgu, dokładniej rzecz ujmując w lokalu ze striptizem. 37-latek nad ranem w stanie wskazującym wyszedł z klubu i spotkał mężczyznę stojącego, o dziwo, z koniem. Były piłkarz zdecydował się skorzystać z niesamowitej możliwości i wybrał się na przejażdżkę. Później nie zamierzał uiścić opłaty za wynajem zwierzęcia i musieli interweniować stróże prawa, którym były gracz Arsenalu obiecał, że jednak ureguluje rachunek. Można się bawić?


Nie zapomnijcie obserwować naszego profilu na Facebooku, a także dołączyć do naszej bukmacherskiej grupy, gdzie wrzucamy wszystkie typy, znajdziecie tam kolejne odcinki serii Ekstraklasa TYPY, La Liga TYPY, Puchar Króla TYPY, Bundesliga TYPY i innych.


BONUS 100% DO 1000 PLN

LVbet bonus

  1. Zarejestruj konto na LVbet za pośrednictwem Gol.pl!
  2. Dokonaj depozytu minimum 100 PLN.
  3. Odbierz równowartość nawet 1000 PLN.
  4. Szczegóły znajdziesz TUTAJ.