Alisson Becker – Nie jestem głupi, nie zrobię tego po raz drugi

0
Alisson Becker Liverpool FC

W rozmowie z dziennikarzami “ESPN” Alisson Becker wypowiedział się na temat fatalnego błędu, który popełnił podczas spotkania z Leicester City.

W czwartej kolejce Premier League Liverpool zanotował kolejne zwycięstwo, ale tym razem nie zdołał zachować czystego konta. Wszystko za sprawą fatalnego błędu brazylijskiego golkipera, który chciał zabawić się z rywalem. Jurgen Klopp po spotkaniu nie był zły na swojego podopiecznego, ale mimo to Alisson Becker nie mógł pogodzić się ze swoją pomyłką:

– Jestem na siebie wściekły. Popełniłem błąd, przez który moja drużyna znalazła się w trudnej sytuacji. Gdy jedna osoba pomyli się na boisku, to wpływa na resztę drużyny. Przez mój błąd wszyscy musieli walczyć, by wrócić do odpowiedniego rytmu. Źle oceniłem sytuację. Nie dostałem dobrego podania, ale mogłem po prostu wybić piłkę poza boisko. Chciałem ją utrzymać w grze i teraz wszyscy będą to analizować. Nie jestem głupi, nie zrobię tego po raz drugi. Muszę uczyć się na błędach.

Czy jesteście przekonani o tym, że Alisson Becker powstrzyma się od podejmowania zbędnego ryzyka? 25-latek przed startem sezonu zapowiadał, że to element jego stylu gry i nie zamierza tego zmieniać. Co ciekawe, Jurgen Klopp po spotkaniu z “Lisami” stwierdził, że przeczuwał, że drybling ze strony Brazylijczyka w końcu przyniesie negatywne konsekwencje dla jego drużyny.


BONUS 100% DO 1000 PLN

LVbet bonus

  1. Zarejestruj konto na LVbet za pośrednictwem Gol.pl!
  2. Dokonaj depozytu minimum 100 PLN.
  3. Odbierz równowartość nawet 1000 PLN.
  4. Szczegóły znajdziesz TUTAJ.
Poprzedni artykułPep Guardiola – Piękna gra nigdy mnie nie interesowała
Następny artykułMateusz Borek zdradza, dlaczego Kamil Grosicki znów nie zmienił klubu