#AleTypiara – czyli typuj z Kejsi 308

0
Propozycje typów

Czas na piłkarską niedzielę w Premier League, gdzie Southampton podejmować będzie na własnym boisku rozpędzoną ekipę Tottenhamu. Czy Harry Kane ponownie rozgromi rywali? Przekonajcie się jakie tym razem przygotowałam dla Was propozycje typów i niech BUK będzie z Wami!

SOUTHAMPTON

Gospodarzami najbliższego meczu z Kogutami będą podopieczni Mauricio Pellegrino, którzy na chwile obecną zajmują siedemnastą pozycją w tabeli. Nad strefą spadkową mają przewagę zaledwie jednego oczka, a ostatnia drużyny w tabeli traci do nich tylko cztery punkty. Widać więc gołym okiem, że ich sytuacja jest bardzo słaba, o czym najlepiej świadczą ich ostatnie wyniki. Święci od początku sezonu zaliczyli ledwie cztery zwycięstwa, co w połączeniu z dziewięcioma remisami i dziesięcioma porażkami daje im fatalną pozycję. Nie potrafią wygrać żadnego meczu w lidze od niemalże dwóch miesięcy i przyznam szczerze, że nie przekonuje mnie nawet to, że przytrafił im się remis z Manchesterem United oraz ograli Fulham w Pucharze Anglii.

W poprzedniej ligowej kolejce Święci zaliczyli remis 2:2 na wyjeździe z Watfordem. Co ciekawe już w pierwszej połowie prowadzili 2:0 po golach angielskiego pomocnika Jamesa Warda-Prowse'a z 20. i 44. minuty. Cóż jednak z tego, kiedy w drugiej części spotkania ich defensywa się rozsypała i przepuściła dwa gole ze strony rywali. O ile w pierwszej połowie Święci się zaprezentowali bardzo dobrze, bo stwarzali sobie sobie sporo akcji i to przełoztło się na bramki, o tyle druga połowa w ich wykonaniu to totalna porażka. Nie potrafili się za wiele utrzymać przy piłce, a do tego stworzyli sobie dosłownie jedną sytuację bramkową! Z taką postawą i statystykami jakie pokazali w drugiej połowie, to muszę przyznać, że aż dziw, że tego meczu nie przegrali. Myślę, że pojedynek z Tottenhamem może być gwoździem do trumny aktualnego trenera.

TOTTENHAM

Po przeciwnej stronie mamy drużynę Mauricio Pochettino, która w ostatnim czasie jest w niesamowitej formie. W tabeli ligowej zajmują co prawda dopiero piątą pozycję, ale trzeba pamiętać, że pierwsza czwórka jest również bardzo mocna. Mowa między innymi o Manchesterze City, który jest w tym sezonie poza zasięgiem, a to nie jedyna drużyna w wysokiej formie. Do drugiego Manchesteru United Koguty mają stratę sześciu oczek, natomiast do trzeciego Liverpoolu i czwartej Chelsea Tottenham ma stratę tylko trzech punktów. Jak widać oprócz lidera w tabeli, który ma ogromną przewagę, to pozostałe drużyny z miejsc od drugiego do piątego mają podobną liczbę punktów i z pewnością będą rywalizować do końca sezonu o jak najwyższe miejsce w tabeli.

Koguty są niepokonane od pięciu ligowych kolejek, podczas których zaliczyli jeden remis i cztery zwycięstwa. W poprzednim ligowym meczu pewnie wygrali na własnym boisku z Evertonem, którego ograli aż 4:0. Już po pierwszej połowie prowadzili 1:0 po bramce Sona, z kolei w drugiej części spotkania popis dał Harry Kane, który w niespełna kwadrans zaliczył dwa trafienia. W 81. minucie z kolei czwartego gola dla Kogutów strzelił Eriksen, przy którym asystę miał Dele Alli. Widać, że świetnie się ma ich ofensywa, bo przecież każdy z czołowych strzelców Kogutów miał swój udział w tym spotkaniu. Doskonała współpraca graczy ofensywnych przekłada się na wyniki. W poprzednich pięciu meczach ekipa Pochettino strzeliła aż piętnaście bramek, co najlepiej obrazuje ich świetną formę. Na obronę też nie mają co narzekać, bo stracili tylko trzy bramki w pięciu poprzednich meczach, z czego w trzech zachowali czyste konto.

Propozycje typów:

Over 2,5 @1,83  W meczach obu ekip pada dużo bramek, a poprzedni pojedynek tych drużyn zakończył się wynikiem 5:2 dla Tottenhamu! Co prawda nie spodziewam się równie wysokiego wyniku, ale myślę, że zobaczymy co najmniej trzy bramki. Za taki scenariusz LvBet płaci 1,83 i to moja pierwsza propozycja.

Tottenham wygra do zera @2,60 Biorąc pod uwagę formę Kogutów, proponuję zakład za to, że zwyciężą oraz zachowają czyste konto. Za taką kombinację LvBet oferuje aż 2,60! Piłkarze Tottenhamu są bardzo skuteczni i dobrze grają w obronie, natomiast ofensywa Świętych bez kontuzjowanego Charliego Austina mnie nie przekonuje.