#AleTypiara – czyli typuj z Kejsi 302

0
Propozycje typów

W dzisiejszej odsłonie #AleTypiara przygotowałam dla Was propozycje typów do półfinałowego meczu Carabao Cup, gdzie Manchester City podejmować będzie Bristol City. Czy ekipa gości zdoła przerwać znakomitą passę Obywateli i wyeliminuje ich z dalszej gry o Puchar Myszki Miki? Sprawdźcie koniecznie poniższe analizy wraz z typami.

Odbierz dodatkową gotówkę i zwrot za nietrafiony zakład!

MANCHESTER CITY

Gospodarzami półfinałowego meczu Carabao Cup będą podopieczni Pepa Guardioli. Jeśli mam być szczera, to już czasem nie wiem co mam o nich pisać, bo przecież wymiatają na wszystkich stadionach, na których przychodzi im zagrać. Bez względu na to czy są to mecze ligowe, Ligi Mistrzów czy Carabao Cup, wszędzie praktycznie są niepokonani. Wyjątkiem był ostatni mecz LM, kiedy to polegli na Ukrainie w meczu z Szachtarem. Czy w obliczu ich fenomenalnej formy jedna porażka od początku sezonu jest czymś, nad czym można było się teraz rozwodzić? No chyba nie – zwłaszcza, że Manchester miał już wtedy zagwarantowany awans z pierwszego miejsca w grupie. Nawet bezbramkowy remis z Crystal Palace, który Obywatele zaliczyli w przedostatniej kolejce ligowej, nie robi na mnie większego wrażenia, z uwagi na to, jak dobrą postawę prezentują ostatnimi czasy Orły.

W poprzedniej kolejce Premier League The Citizens ograli 3:1 drużynę Watfordu i choć zagrali kolejny raz bardzo dobre spotkanie, to strata bramki z takim rywalem jakim są Szerszenie mimo wszystko mnie nieco rozczarowuje. Ja wiem, że oni nie są w stanie w każdym meczu mieć czystego konta, ale prawda jest taka, że czasem tracą bramki po głupich błędach defensywy i to już nieco w oczy razi. Taka sama sytuacja miała miejsce w minioną sobotę, kiedy to drużyna Guardioli przegrywała w Pucharze FA z Burnley 0:1 w pierwszej połowie. Na szczęście druga część spotkania była na miarę oczekiwań. Strzelając cztery bramki, których bohaterami byli kolejno: Aguero (dwukrotnie), Sane i Bernando Silva, Obywatele zaliczyli ostatecznie wysokie zwycięstwo. Jak widać grając nawet nieco zmienionym składem, piłkarze Manchesteru City popisują się skutecznością.

BRISTOL CITY

Po przeciwnej stronie mamy piłkarzy Bristol City, którzy do półfinału Carabao Cup doszli ogrywając aż cztery drużyny Premier League! Najpierw w 1/32 podopieczni Lee Johnsona zwyciężyli 3:2 z Watford na wyjeździe, strzelając wszystkie bramki w drugiej połowie. Następnie w 1/16 gładko ograli 2:0 Stoke i ponownie bramki padały po przerwie. Następnie w ćwierćfinale pewnie pokonali 4:1 Crystal Palace grając na własnym stadionie. Warto podkreślić, że spotkanie zaczęło się od gola dla Orłów, ale piłkarze Bristol już do przerwy prowadzili 2:1. Najgorętszą atmosferę można było ujrzeć w meczu z Czerwonymi Diabłami, kiedy to The Robins wyeliminowali z dalszej gry drużynę Jose Mourinho. Pierwsza połowa tamtego spotkania była co prawda bezbramkowa, ale już w drugiej połowie gospodarze wyszli w 51. minucie na prowadzenie. Kilka minut później stracili gola, ale pod sam koniec doliczonego czasu, bo w 93. minucie, zwycięską bramkę strzelił angielski pomocnik Korey Smith, który doprowadził fanów swojej drużyny do euforii.

Na co dzień The Robins grają na zapleczu Premier League, czyli w Championship, gdzie na chwilę obecną z dorobkiem 47 punktów zajmują 4. pozycję w tabeli. Do drużyny z pierwszego miejsca mają jednak stratę aż czternastu punktów, ale do ekipy z drugiego miejsca – gwarantującego bezpośredni awans – brakują im już tylko dwa oczka. W ostatnich pięciu ligowych kolejkach zaliczyli dwa zwycięstwa, remis oraz dwie porażki z rzędu w meczach drużynami z czołówki tabeli. W minioną sobotę z kolei, polegli 0:3 w Pucharze Anglii, gdzie na wyjeździe grali z Watfordem. Najskuteczniejszym strzelcem Bristolu jest Bobby Reid, który do tej pory ma na swym koncie trzynaście goli. Czy drużyna grająca na zapleczu Premier League przerwie znakomitą passę Obywateli? Z pewnością będzie im bardzo ciężko, choć oczywiście wszystko się może wydarzyć.

Propozycje typów:

Manchester over 3.5 @2,25  Zdaję sobie sprawę  z tego, że drużynę Bristol City stać na sprawienie niespodzianki. Przekonały się o tym już ekipy Watford, Stoke, Crystal Palace oraz Manchesteru United. Sęk w tym, że w obecnej sytuacji na pewno nikt ich nie zlekceważy. Z drugiej strony ich ostatnie wyniki – trzy porażki z rzędu, jeden gol strzelony, aż dziesięć straconych – nie napawają optymizmem. Wydaje mi się, że Manchester City w aktualnej formie strzeleckiej może rozstrzelać nieco rozbitą drużynę Bristol City. Za to, że podopieczni Pepa Guardioli strzelą minimum 4 bramki LvBet płaci 2,25.

Nie zapomnijcie obserwować mojego profilu na Facebooku, a także dołączyć do mojej bukmacherskiej grupy o nazwie #TeamKejsi, gdzie zawsze wrzucam swoje propozycje typów. Niech Buk będzie z Wami : )