#AleTypiara – czyli typuj z Kejsi 291

0
Propozycje typów

Piłkarska środa nadchodzi, zatem czas na kolejne propozycje typów. Tym razem mam dla was analizy do meczu Newcastle United – Manchester City, dlatego zachęcam Was do przeczytania poniższego wpisu. Niech BUK będzie z Wami!

Odbierz dodatkową gotówkę i zwrot za nietrafiony zakład!

NEWCASTLE

Gospodarze będą mieli niezwykle ciężkie zadanie w obecnej kolejce, bowiem przyjdzie im się mierzyć z niepokonanym do tej pory Manchesterem City. Czy uda im się postawić gościom? Śmiem wątpić, choć oczywiście w tym sporcie wszystko jest możliwe. Patrząc jednak obiektywnie na ich szanse, to wydają się być znikome. Sroki zajmują bowiem 15. pozycje w tabeli z dorobkiem ledwie 18 punktów. Choć ostatnio udało im się zaliczyć zwycięstwo, to wcześniej mieli serię dziewięciu spotkań bez wygranej, podczas których zaliczyli ledwie jeden remis i aż osiem porażek. Fatalnie spisują się w defensywie, wszak tylko w poprzednich pięciu kolejkach stracili dziesięć goli, z kolei we wszystkich rozegranych do tej pory meczach stracili ich 29. Ofensywa Newcastle też nie wygląda szczególnie imponująco, bo do tej pory strzelili 19 goli. Co nie zmienia faktu, że zdarzają im się takie mecze, w których potrafią strzelić po kilka bramek.

W poprzedniej ligowej kolejce Sroki rozgrywały wyjazdowy mecz z West Hamem. Pojedynki dwóch przeciętnych drużyn paradoksalnie często obfitują w sporą ilość strzelonych bramek. Tak też było ostatnio, bowiem w całym meczu padło aż pięć goli, z czego aż trzy strzelili podopieczni Rafaela Beniteza. Co prawda od 6. minuty przegrywali, ale kilka minut później doprowadzili do wyrównania meczu po golu Saiveta. W drugiej części spotkania Sroki wyszły na prowadzenie po golu Diame z 53. minuty. Trzy minuty później fani Newcastle przeżyli chwile grozy, gdyż rywale otrzymali rzut karny, którego jednak nie wykorzystali. W 61. minucie trzeciego gola dla gości strzelił Atsu i choć osiem minut później stracili kolejną bramkę, to ostatecznie mecz wygrali 3:2, zgarniając niezwykle cenny dla nich komplet punktów.

Fortuna bonus

MANCHESTER CITY

Po przeciwnej stronie mamy podopiecznych Pepa Guardioli, którzy są w tym sezonie prawdziwą ligową potęgą. Mam świadomość tego, że są to odważne słowa, no ale bądźmy szczerzy – oni nie przegrali ani jednego spotkania ligowego do tej pory! Nic nie trwa wiecznie i każda dobra passa kiedyś musi się skończyć, ale wydaje mi się, że nie w ich przypadku. Guardiola niesamowicie poukładał swoją drużynę zarówno w ataku jak i obronie, więc nie spodziewam się szybko z ich strony jakiejś porażki. Zwłaszcza, że mają całkiem dobry kalendarz, bo czekają ich mecze z Newcastle, Crystal Palace, Watford i dopiero w 23. kolejce stoczą pojedynek z Liverpoolem. Drużyna Jurgena Kloppa może okazać się bardzo trudnym rywalem dla Obywateli, ale myślę, że do tego czasu piłkarze Manchesteru City nie będą mieli większych problemów w meczach.

W poprzedniej ligowej kolejce The Citizens po raz kolejny udowodnili swoją znakomitą formę ofensywną i defensywną, wszak nie tylko zaliczyli wysokie zwycięstwo, ale też zachowali czyste konto. Prawda jest taka, że kompletnie zdominowali drużynę Bournemouth, bo mieli ogromną przewagę w posiadaniu piłki na boisku, a do tego stworzyli sobie aż czternaście sytuacji bramkowych. W pierwszej połowie co prawda strzelili tylko jedną bramkę, której bohaterem był Aguero, a asystę zaliczył Fernandinho. W drugiej części spotkania The Citizens strzelili z kolei trzy gole, których bohaterami byli kolejno: Sterling po asyście Aguero, Aguero po asyście Bernando Silvy i Danilo po asyście Sterlinga. Ten ostatni wszedł zaledwie cztery minuty przed strzeleniem bramki, zatem występ może zaliczyć do udanych, że o znakomitej Sterlinga nie wspomnę.

Propozycje typów:

Sterling strzeli gola @1,85 – Reprezentant Anglii to jeden z ulubieńców Pepa Guardioli i często dla niego przerywa trening całej drużyny, by wyjaśnić mu jakiś element taktyki. To procentuje, bowiem Sterling nigdy nie był tak skuteczny jak w tym sezonie. W 24 meczach strzelił już 16 bramek, a w ostatnich dwóch spotkaniach zaliczył trzy trafienia. Proponuję postawić na bramkę Sterlinga, za co LvBet płaci 1,85.

Manchester City (-2.0) @2,55 – Zdaję sobie sprawę, że to dość odważny typ, ale patrząc na formę Obywateli wydaje się on w pełni uzasadniony. Podopieczni Pepa Guardioli regularnie rozbijają swoich rywali, a teraz przyjdzie im się mierzyć ze Srokami, które straciły 10 bramek w poprzednich 5 spotkaniach. Za wygraną Manchesteru minimum trzema bramkami LvBet oferuje 2,55 i to moja druga dzisiejsza propozycja.

Nie zapomnijcie obserwować mojego profilu na Facebooku, a także dołączyć do mojej bukmacherskiej grupy o nazwie #TeamKejsi, gdzie zawsze wrzucam swoje propozycje typów. Niech Buk będzie z Wami : )