#AleTypiara – czyli typuj z Kejsi 240

0
Propozycje typów

Ostatni krok do awansu na Mistrzostwa Świata przed nami, zatem czas na kolejne propozycje typów. Oczywiście pod swoją typerską lupę biorę mecz Polski z Czarnogórą, bo aby awansować do Mundialu musimy zdobyć punkt. Jakie typy tym razem przygotowałam? Sprawdźcie koniecznie poniżej!

Odbierz dodatkową gotówkę i zwrot za nietrafiony zakład!

POLSKA

Zacznę standardowo od ekipy gospodarzy, czyli reprezentacji naszego kraju. Trzeba przyznać, że drużyna prowadzona przez Adama Nawałkę mocno wszystkich zaskoczyła w ostatnim meczu. Mowa tutaj oczywiście o wyniku jaki wówczas padł. Każdy z pewnością go doskonale zna, ale gwoli ścisłości napiszę, że Polacy ograli w miniony czwartek na wyjeździe Armenię. Ograli i to z przytupem, bo choć stracili jedną bramkę, to sami zaliczyli aż sześć trafień. Z pokorą muszę przyznać, że obawiałam się tamtego meczu, wszak Ormianie wcześniej grali naprawdę nieźle na własnym boisku. Jednakże tym razem można było zobaczyć na murawie totalny brak organizacji i pomysłu na grę – do tego stopnia, że chyba pierwszy raz w życiu widziałam sytuację, gdzie piłkarz w polu karnym podał piłkę do swojego bramkarza.

Wracając jednak do naszej reprezentacji, to nie sposób nie wspomnieć o TurboGrosiku, który już w drugiej minucie zaliczył trafienie do bramki rywala. Jakże piękna była jego cieszynka! Widać, że Kamil jest w świetnej formie i nic tego nie zepsuje – nawet spekulacje dziennikarzy na temat jego rzekomego pobytu w kasynie. Niewiele później, bo w 18. oraz w 25. minucie, dwa kolejne gole strzelił Lewy – z czego przy jednej asystował Grosik. Szkoda jedynie, że przed końcem pierwszej połowy straciliśmy głupio bramkę po stałym fragmencie gry. W drugiej połowie padły trzy kolejne bramki, których bohaterami byli kolejno: Błaszczykowski, Lewandowski (po kolejnej asyście Kamila Grosickiego) i Wolski. Bohaterem meczu ponownie został Robert, który prócz hat-tricka, może poszczycić się tym, że ma już na swym koncie 50 goli w barwach Biało-Czerwonych.

CZARNOGÓRA

Po drugiej stronie mamy reprezentację Czarnogóry, która w miniony czwartek przegrała na własnym boisku 0:1 z Danią. Nie będę ukrywać, że chyba najbardziej rozpaczaliśmy my, Polacy, bo gdyby wówczas Czarnogóra zremisowała z Danią, to mielibyśmy pewny awans. Wracając jednak do ekipy z Bałkanów, to trzeba przyznać, że zagrali ostatnio słabo. Stwarzali sobie co prawda jakieś tam sytuacje, niemniej jednak mieli oddali zaledwie jeden celny strzał na bramkę. Sami już w 19. minucie stracili bramkę, której bohaterem był Eriksen i nie byli w stanie meczu choćby wyrównać. Stracili zatem jakiekolwiek szanse na pierwsze miejsce w grupie. Ponadto do drugiej pozycji mają taką stratę, że tylko zwycięstwo z Polską oraz porażka Dani z Rumunią dałaby im awans oczko wyżej. Niby nie ma rzeczy niemożliwych, ale jednak jest to mało prawdopodobne. Zwłaszcza, że nasza reprezentacja zrobi wszystko, aby awansować na Mundial.

Najgorszą wiadomością dla Czarnogóry jest strata Stevana Jovetica, który w meczu z Danią, musiał opuścić boisko już w 20. minucie, bowiem doznał kontuzji. Jest on bez wątpienia największą gwiazdą reprezentacji Czarnogóry, a na co dzień gra jako napastnik lub ofensywny pomocnik w AS Monaco. Jovetic swój debiut w reprezentacji zaliczył w 2007 roku i od tej pory rozegrał 46 spotkań, podczas których strzelił 23 bramki i zaliczył 11 asyst. Już same liczby najlepiej wskazują jego potencjał oraz to, jak ważnym ogniwem jest dla swojej drużyny. Niestety ma pecha do kontuzji, które często wykluczają go z gry. Jego występ w meczu z Polską stoi pod znakiem zapytania, co dla nas, Polaków, jest bez wątpienia dobrą informacją. Z powodu żółtych kartek nie wystąpią także Marko Vesović oraz Stefan Savić. Bądźmy szczerzy  – im gorsza sytuacja kadrowa rywali, tym większe mamy szanse na awans.

Propozycje typów:

Polska -1 (handicap europejski) @1,88 – Nie ma co ukrywać, że nasza reprezentacja jest wyraźnym faworytem tego spotkania. Jestem przekonana, że Biało-Czerwoni dobrze zaprezentują się na Stadionie Narodowym i z łatwością pokonają Czarnogórę. Za zwycięstwo co najmniej dwiema bramkami LvBet oferuje 1,88 i to moja pierwsza propozycja.

Grosicki strzeli gola @3,00 – Czarnogóra może mieć spore problemy w defensywie po tym, jak “wykartkował” się Stefan Savic. Podejrzewam, że goście ze wszystkich sił będą starali się zatrzymać Lewandowskiego. Więcej miejsca na boisku może mieć Grosicki, który jest ostatnio w dobrej formie. Za trafienie TurboGrosika LvBet płaci aż 3,00.

Nie zapomnijcie obserwować mojego profilu na Facebooku, a także dołączyć do mojej bukmacherskiej grupy o nazwie #TeamKejsi, gdzie zawsze wrzucam swoje propozycje typów. Niech Buk będzie z Wami : )