Propozycje typów

Na zakończenie szóstej kolejki Premier League czeka nas pojedynek Arsenalu z West Bromem. Zapoznajcie się zatem z poniższymi analizami, bowiem przygotowałam standardowo dwie propozycje typów do tego spotkania.

UWAGA! Nowa promocja LvBet: dodatkowa gotówka i zwrot za nietrafiony zakład – więcej informacji znajdziecie TUTAJ.

ARSENAL

Zacznę od analizy Kanonierów, którzy będą mierzyli się z West Bromem na własnym stadionie. Gospodarze jak zwykle w składzie mają jeden wielki szpital, niemniej jednak, biorąc pod uwagę, że to u nich normalne, to niespecjalnie się tym przejmuję. Podopieczni Wengera w poprzedniej kolejce zremisowali z Chelsea i ku zaskoczeniu wielu kibiców, nie padła tam ani jedna bramka. Często jest tak, że spotkanie w którym pada bezbramkowy remis jest nudne jak flaki z olejem. Tymczasem obie drużyny stwarzały sobie sporo ciekawych sytuacji, a jedyne czego brakowało, to wykończenia akcji i w efekcie bramek. Wcześniej Arsenal zagrał też w Lidze Europy, gdzie wygrał 3:1 z FC Kolon, natomiast w minioną środę rozgrywali jeszcze mecz w ramach Pucharu Ligi Angielskiej, gdzie zaliczyli skromne, jednobramkowe zwycięstwo z Doncaster.

Kanonierzy paradoksalnie nieźle się spisali w ostatnim ligowym meczu. Piszę paradoksalnie, no bo jedynie brakowało zwieńczenia tej gry golem – o czym pisałam powyżej. W zasadzie po strzale głową Mustafiego gol padł, ale sędzia odgwizdał spalonego. Mimo wszystko zarówno ofensywa jak i obrona zagrała dobre spotkanie, dlatego tym bardziej szkoda, że nic więcej nie ugrali. Należy jednak pamiętać, że grają obecnie na trzy fronty, no bo prócz ligi krajowej mają też Ligę Europy oraz Carabao Cup. Prawdopodobnie do gry od pierwszej minuty wróci Alexis Sanchez, który odbudowuje powoli formę. Od początku sezonu zmagał się z urazem, na boisko wrócił do gry w meczu z Liverpoolem, a w ostatnim czasie dwukrotnie rozegrał pełne spotkanie w barwach Arsenalu – przeciwko FC Koln oraz Doncaster.

WEST BROM

Po przeciwnej stronie mamy ekipę Tony'ego Pulisa, która ostatnio jest zdecydowanie w niższej formie. W poprzedniej kolejce ligowej The Baggies zremisowali u siebie 0:0 z West Hamem. Wcześniej przegrali na wyjeździe z Brighton 1:3, a jedynego wówczas gola strzelił James Morisson. Wprowadzenie go na boisko było świetnym posunięciem, bo zaledwie sześć minut po tym, jak się pojawił na murawie, zaliczył honorowe trafienie. Start sezonu w wykonaniu WBA wydawał się być obiecujący. Przypomnę, że zaliczyli trzy zwycięstwa z rzędu – dwa w Premier League i jedno w Pucharze Ligi Angielskiej. Teraz jednak mają problem, bo nie zaliczyli zwycięstwa w czterech kolejnych spotkaniach.

Co ciekawe, niezłym sygnałem dla drużyny mogła być postawa w Carabao Cup, gdzie w minioną środę przegrali 1:2 z Manchesterem City. Co prawda obie ekipy wyszły w nieco zmienionych składach, ale spotkanie było bardzo wyrównane. Już w 3. minucie gola dla Obywateli strzelił Sane i pewnie wielu kibiców spodziewało się deklasacji. Tymczasem wynik ten utrzymał się do przerwy, a w 72. minucie wyrównującą bramkę strzelił Claudio Yacob. Pięć minut później trafienie na 2:1 dla City zaliczył ponownie Sane i choć nie obejrzeliśmy więcej bramek, to WBA przeprowadziło kilka groźnych akcji. Dość powiedzieć, że w całym spotkaniu mieli 15 sytuacji bramkowych – tyle samo co zawodnicy Pepa Guardioli. Dobre spotkanie rozegrał Grzegorz Krychowiak, który wykonywał większość stałych fragmentów.

Propozycje typów:

Over 2,5 @1,66 – Kanonierzy w ofensywie zaprezentowali się ostatnio bardzo dobrze, o czym pisałam powyżej, ale trafili na dobrą w obronie Chelsea. W meczu z West Bromem będzie dużo łatwiej o trafienia, zwłaszcza jeżeli na boisko wróci Alexis Sanchez. Spodziewam się minimum trzech bramek w meczu, co LvBet płaci 1,66.

Arsenal wygra i nie straci gola @2,15 – Zwycięstwo gospodarzy w tym spotkaniu powinno być tylko formalnością, ale kurs oscylujący w granicach 1,35 nie jest zachęcający. Pokusiłam się zatem o to, że Arsenal wygra z West Bromem i nie padnie BTS (czyli gole będą strzelać tylko Kanonierzy), za co LvBet oferuje 2,15.

Nie zapomnijcie obserwować mojego profilu na Facebooku, a także dołączyć do mojej bukmacherskiej grupy o nazwie #TeamKejsi, gdzie zawsze wrzucam swoje propozycje typów. Niech Buk będzie z Wami : )