#AleTypiara – czyli typuj z Kejsi 227

0
Propozycje typów

W trwającej 5. kolejce Premier League nie brakuje emocji, ale my nie zwalniamy tempa. Przygotowałam dla Was analizy oraz propozycje typów do hitu kolejki – meczu Chelsea vs Arsenal. Dodatkowo w zapowiedzi całej kolejki znajdziecie typ do spotkania Manchesteru z Evertonem.

UWAGA! Nowa promocja LvBet: dodatkowa gotówka i zwrot za nietrafiony zakład – więcej informacji znajdziecie TUTAJ.

CHELSEA

Zacznę standardowo od gospodarzy, którzy na ten moment zajmują 3. miejsce w lidze. Podopieczni Antonio Conte w czterech meczach zdobyli dziewięć punktów, choć sezon zaczął się dla nich słabo. W meczu inaugurującym, grając na własnym stadionie przeciwko Burnley, do przerwy przegrywali 0:3. Pomimo tego zdołali strzelić dwa gole grając 10 vs 11, a później nawet 9 vs 11, czym pokazali charakter. W drugiej kolejce The Blues grali przeciwko Kogutom na wyjeździe i po dwóch trafieniach obrońcy Marcosa Alonso wywieźli z Wembley komplet punktów. W trzeciej kolejce, grając przed własną publicznością, pokonali kiepsko spisujący się Everton 2:0, a trafienia zaliczyli dwaj Hiszpanie – Fabregas oraz Morata.

Nieco trudniejszym meczem było starcie z Leicester na King Power Stadium. Przed przerwą na listę strzelców ponownie wpisał się Alvaro Morata – były napastnik Realu Madryt bardzo dobrze wprowadził się do drużyny i zdaje się, że już nikt nie domaga się gry Diego Costy. Pięć minut po przerwie było już 2:0 – dość nieprzyjemne uderzenie z dystansu posłał N'Golo Kante i piłka wpadła przy słupku Kaspera Schmeichela. Lisy zdołały strzelić gola kontaktowego w 62. minucie i do końca spotkania dążyły do wyrównania. Podopieczni The Blues zdołali jednak utrzymać wynik i wywieźli kolejny komplet punktów. Seria trzech ligowych zwycięstw z rzędu na pewno wpłynie bardzo dobrze na morale zespołu przed spotkaniem z Arsenalem.

ARSENAL

Po drugiej stronie mamy drużynę dowodzoną przez Arsene'a Wengera, który zdaje się być nietykalny. Nie wiem jak bardzo Kanonierzy musieliby zawalić sezon, aby właściciele pożegnali się z leciwym Francuzem i zastąpili go innym szkoleniowcem. Póki co drużyna Arsenalu zajmuje miejsce w środku tabeli, ponieważ w czterech meczach zdobyli tylko sześc punktów. Sezon rozpoczęli bardzo efektownie, bo zwycięstwem 4:3 nad Leicester. Pewnie większość z Was widziała to spotkanie, ale gwoli ścisłości dodam, że ekipa z Emirates Stadium przegrywała 2:3, ale dzięki dobrym zmianom w składzie oraz trafieniom z 83. oraz 85. minuty rezerwowych Ramsey'a oraz Giroud, wywalczyli komplet punktów.

Wydawało się, że taka wola walki oraz jakość w ofensywie zaowocuje lepszymi wynikami niż w poprzednim sezonie. Boisko szybko zweryfikowało umiejętności piłkarzy Arsenalu, bowiem już w drugiej kolejce grając przeciwko Stoke na wyjeździe, przegrali oni 0:1. Trzecia kolejka okazała się jeszcze gorsza – grając na Anfield podopieczni Wengera przegrali 0:4 z Liverpoolem i ciężko było wskazać choć jednego zawodnika, który zagrał na przyzwoitym poziomie. To podziałało na Kanonierów jak zimny prysznic i po przerwie na mecze reprezentacyjne, wygrali 3:0 z Bournemouth na własnym stadionie. Bohaterem spotkania był Danny Welbeck, który strzelił dwa gole i zanotował asystę. Anglik odpoczywał w czwartkowym meczu przeciwko FC Koln, także prawdopodobnie zobaczymy go na boisku w starciu z The Blues.

Propozycje typów:

Zwycięstwo Chelsea @1,79 – Pomimo tego, że Arsenal wygrał w ostatniej kolejce 3:0, a grając w rezerwowym składzie pokonał FC Koln 3:1, to Chelsea jest faworytem tego spotkania. The Blues grają na własnym stadionie, prezentują dojrzały football i nie raz pokazali charakter w tym sezonie. Za ich zwycięstwo LvBet oferuje 1,79 i to moja pierwsza propozycja.

Zwycięstwo Chelsea + over 2,5 @2,35 – Co prawda podopieczni Anotnio Conte słyną z dobrej defensywy, ale w tym sezonie ligowym jedynie przeciwko Evertonowi zachowali czyste konto. Arsenal ma w swoim składzie wielu dobrych graczy ofensywnych, dlatego spodziewam się wielu bramek oraz zwycięstwa gospodarzy Za taki scenariusz LvBet płaci 2,35.

Nie zapomnijcie obserwować mojego profilu na Facebooku, a także dołączyć do mojej bukmacherskiej grupy o nazwie #TeamKejsi, gdzie zawsze wrzucam swoje propozycje typów. Niech Buk będzie z Wami : )

Poprzedni artykułPremier League – Liverpool i Tottenham zawiodły, koncert Manchesteru City