#AleTypiara – czyli typuj z Kejsi 202

0
Propozycje typów

Wracamy do naszej rodzimej ligi, gdzie rozpoczyna się właśnie 4. kolejka Ekstraklasy. Tym razem przedstawiam propozycje typów do dzisiejszego meczu Piast Gliwice – Śląsk Wrocław. Zapraszam do poniższych analiz!

PIAST GLIWICE

Zacznę standardowo od gospodarzy, czyli podopiecznych Dariusza Wdowczyka. Piast zaczął sezon w naprawdę fatalnym stylu. Zaczęło się niewinnie, bo od remisu 1:1 z Cracovią na wyjeździe, gdzie Konstantin Vassiljev spudłował z rzutu karnego, który mógł dać zwycięstwo. Później przyszło spotkanie z Pogonią przed własną publicznością, które Piast przegrał 1:2 po golu Rudola w 92. minucie. Co ciekawe, piłkarze z Gliwic byli lepsi od swoich rywali zarówno w pierwszym i drugim meczu, mieli większe posiadanie oraz stwarzali sobie więcej okazji. Gra lepsza niż wyniki.

Nieco inaczej sprawa się miała w niedzielę w Poznaniu, gdzie Piast dostał srogie lanie 1:5 od Kolejorza. Pierwsza połowa w wykonaniu podopiecznych Wdowczyka była niezła, ale schodzili do szatni przy wyniku 0:2. Gdy w 63. minucie Barisić trafił na 1:2 była szansa na korzystny wynik, ale wtedy Lech włączył wyższy bieg i zapakował trzy gole. Piast został zdemolowany i w tym momencie jest najgorszą drużyną w lidze. Na papierze ich skład wygląda nieźle, momentami gra również, ale mają olbrzymie problemy w obronie i tracą gola za golem. Czy uda im się wywalczyć punkty ze Śląskiem? Moje zdanie poznacie czytają propozycje typów.

LVBet-rejestracja

ŚLĄSK WROCŁAW

Po drugiej stronie mamy drużynę Jana Urbana, która w poprzedniej kolejce wygrała 3:2 na własnym stadionie z Lechią Gdańsk. W obliczu tego jak zaczęli sezon – a mam tutaj na myśli dwie porażki z rzędu na inauguracje – komplet punktów zachowany na własnym terenie z pewnością jest dla nich bardzo cenny. Najważniejsze w tym wszystkim jest jednak nastawienie mentalne. Wszyscy dobrze wiemy, że jest to niezwykle waży aspekt w tym sporcie, tak więc wrocławianie na pewno podejdą do kolejnego meczu nieco podbudowani.

Tak jak napisałam powyżej, Śląsk wygrał 3:2 z Lechią i choć do przerwy prowadzili już 2:0, to od 52. minuty na tablicy był już remis 2:2. Można więc powiedzieć, że po udanej pierwszej połowie, piłkarze Śląska szybko zostali sprowadzeni na ziemie. Ostatecznie jednak podopieczni Urbana strzelili trzeciego gola, co nie zmienia faktu, że mieli w obronie spore problemy. Bohaterami strzelonych bramek był wówczas Piotr Celeban, który zanotował dwa trafienia oraz Jakub Kosecki. Na duży plus należy też zaliczyć występ pozyskanego z Arki Michała Chrapka, który zaliczył asystę przy bramce Koseckiego.

Propozycje typów:

BTS @1,70 – Piast ma spore problemy w obronie i stracił już osiem bramek. Z drugiej strony pokazał w poprzednich spotkaniach, że potrafi się postawić rywalom. Strzelili oni bowiem po jednym golu w każdym z dotychczasowych trzech spotkań, dlatego pójdę za ciosem i pokuszę się o BTS, za co LVbet oferuje 1,70.

Zwycięstwa Śląska @2,80 – Tak jak wspominałam, Piast pomimo niezłej gry w ofensywie traci wiele goli i ma problemy z punktowaniem w tym sezonie. Śląsk na pewno przyjedzie podbudowany zwycięstwem z Lechią i jest w stanie powalczyć o 3 punkty w Gliwicach. Za taki scenariusz LVbet płaci 2,80 i jest to moja druga propozycja do tego spotkania.

propozycje typów

Nie zapomnijcie obserwować mojego profilu na Facebooku, a także dołączyć do mojej bukmacherskiej grupy o nazwie #TeamKejsi, gdzie zawsze wrzucam swoje propozycje typów. Niech Buk będzie z Wami : )

BONUS 100% DO 1000 PLN

LVbet bonus

1. Zarejestruj konto na LVbet za pośrednictwem Gol.pl!
  2. Dokonaj depozytu minimum 100 PLN.
  3. Odbierz równowartość nawet 1000 PLN.
  4. Szczegóły znajdziesz TUTAJ.
Poprzedni artykułLiga Europy: Arka żegna się z Europą. Do awansu zabrakło dwóch minut