#AleTypiara – czyli typuj z Kejsi 200

0
Propozycje typów

Po kwalifikacjach do Ligi Mistrzów czas zainteresować się meczami, które odbędą się w ramach kwalifikacji do Ligi Europy. Dziś przygotowałam zatem propozycje typów do spotkania FC Utrecht – Lech Poznań. Zapraszam do poniższych analiz.

FC Utrecht

Gospodarze w poprzedniej rundzie eliminacji do LE zremisowali z maltańską Valettą 0:0 w spotkaniu wyjazdowym. Później jednak – w meczu domowym – wgrali 3:1. Pierwszego gola w 18. minucie strzelił Sean Klaiber i ten wynik utrzymał się do przerwy. W drugiej połowie długo kibice musieli czekać za przypieczętowanie zwycięstwa. Dopiero w 76. minucie Willem Janssen strzelił gola na 2:0, a w sześć minut później było już 3:0 – trafienie zaliczył Zakaria Labyad. Gol stracony w 88. nic nie zmienił, a trener Utrechtu mógł być naprawdę dumny zarówno z Klaibera jak i Labyada. Obaj oprócz strzelonych goli zaliczyli także po asyście.

W poprzednim sezonie ligowym piłkarze Utrecht zajęli wysokie 4. miejsce w tabeli. Co prawda do czołowej trójki – Feyenoordu, Ajaxu oraz PSV – stracili naprawdę dużo punktów (odpowiednio 20, 19 oraz 14), ale z drugiej strony nad piątym Vitesse mieli przewagę jedenastu oczek. Trzeba też podkreślić, że liga holenderska to naprawdę bardzo renomowane rozgrywki i gra tutaj wielu cenionych piłkarzy. W obliczu tego, że z drużyny odeszło trzech ofensywnych piłkarz – Sébastien Haller, Richairo Zivkovic i Nacer Barazite – kibiców cieszyć może fakt, że ma kto w zespole strzelać bramki.

LVBet-rejestracja

Lech Poznań

Po przeciwnej stronie mamy drużynę Nenada Bjelicy, która do tego etapu rozgrywek awansowała po wyrównanym dwumeczu, który zakończył się wynikiem 4:3 na korzyść Lechitów. Prawda jednak jest taka, że Kolejorz w pierwszym spotkaniu – który rozgrywał na wyjeździe – miał niemałe problemy. Poznaniacy przegrali bowiem 2:3 z norweskim Haugesund. Bohaterami strzelonych wówczas bramek dla Kolejorza byli Radosław Majewski oraz Darko Jevtić. Ten drugi zaliczył też asystę przy bramce Majewskiego, tak więc pomimo porażki drużyny, można zaliczyć to jako mały pozytyw. W meczu rewanżowym z kolei Lech wygrał u siebie 2:0 po golu Jevticia z 32. minuty i Nielsena z 93. minuty.

W Ekstraklasie Kolejorz póki co nie grzeszy skutecznością. Poznaniacy bowiem zremisowali pierwszą kolejkę z beniaminkiem – Sandecją Nowy Sącz. W drugim spotkaniu z kolei przegrali na wyjeździe z Wisłą Płock, tak więc piłkarze nie mogą być w dobrych humorach. Złą wiadomością dla sympatyków Lecha jest z pewnością kontuzja wspomnianego powyżej Darko Jevtica – o której pisałam TUTAJ. Dla właścicieli Lecha awans do fazy grupowej Ligi Europy jest priorytetem, ale z tak kiepską grą podopieczni Nenada Bjelicy mogą mieć spory problem przeciwko tak mocnej drużynie.

Propozycje typów:

BTS @1,88 – Gospodarze będą bardzo groźni na swoimi terenie i o trafienie z ich strony jestem spokojna. Z drugiej strony Lech z pewnością będzie chciał powalczyć o jak najlepszy wynik. Podopieczni Nenada Bjelicy wiedzą jak grać z kontry i mogą wykorzystać błędy rywali. Z tego powodu spodziewam się bramek z obu stron, za co LVbet oferuje 1,88.

Zwycięstwo FC Utrecht @2,05 – Pomimo tego, że bardzo liczę na dobry wynik Kolejorza i będę trzymać kciuki za moją ukochaną drużynę z całych sił, to trzeźwo patrząc zdecydowanym faworytem są Holendrzy. Utrecht to drużyna grająca w lepszej lidze i posiadająca wielu utalentowanych piłkarzy. Spodziewam się zwycięstwa gospodarzy, a za taki scenariusz LVbet płaci 2,05.

Nie zapomnijcie obserwować mojego profilu na Facebooku, a także dołączyć do mojej bukmacherskiej grupy o nazwie #TeamKejsi, gdzie zawsze wrzucam swoje propozycje typów. Niech Buk będzie z Wami : )