0
Propozycje typów

Przed nami druga kolejka Ekstraklasy, a więc czas na najświeższe propozycje typów, jakie dla Was dziś przygotowałam. Zapoznajcie się z poniższymi analizami i nie zapomnijcie o bonusie 100% do 1000 PLN, jaki możecie otrzymać od LVbet!

WISŁA KRAKÓW

Zaczynając od gospodarzy nie sposób nie wspomnieć o pierwszej kolejce w ich wykonaniu. Podopieczni Kiko Ramireza zaczęli sezon bardzo przyzwoicie, wszak wygrali na wyjeździe 2:1 z Pogonią Szczecin. Obie bramki ze strony krakowian padły już w pierwszej połowie meczu. Bohaterem pierwszego gola z 17. minuty był Carlitos Lopez – nowy nabytek Wisły, który pierwszego lipca podpisał kontrakt do 30 czerwca 2018 roku. Z kolei drugą bramkę – która notabene padła już w 19. minucie – strzelił chorwacki pomocnik Petar Brlek. Co prawda jeszcze przed końcem pierwszej połowy Wiślacy stracili bramkę po rzucie karnym rywali, ale dalej już nic się więcej nie działo i komplet punktów trafił do Białej Gwiazdy.

Trzeba przyznać, że bardzo dobrze zaprezentował się wspomniany powyżej hiszpański napastnik Wisły – Carlitos, który oprócz strzelonego gola zaliczył także asystę. Krakowianie mogą być dumni z pierwszego meczu w jego wykonaniu, zwłaszcza, że bramka jego autorstwa padła z rzutu wolnego. W zespole oprócz Lopeza zadebiutował także bramkarz Julian Cuesta oraz obrońca Zoran Arsenić. Ten pierwszy rozegrał całe 90 minut, z kolei Chorwat wszedł w końcówce drugiej połowy. Czas pokaże, na ile nowe nabytki Wisły okażą się realnym wzmocnieniem, ale póki co wygląda to obiecująco. Co ciekawe, kontrakt z klubem rozwiązał za porozumieniem stron Semir Stilić.

LVBet-rejestracja

BRUK-BET TERMALICA NIECIECZA

Po przeciwnej stronie mamy drużynę Mariusza Rumaka, która sezon zaczęła od porażki. Niecieczanie przegrali bowiem na własnym stadionie 0:1 z Jagiellonią Białystok. Pomimo tego, że mecz był bardzo wyrównany i piłkarze Termaliki nie grali wcale tragicznie, to nie potrafili stworzyć sobie sytuacji, którą mogliby zamienić w gola. Prawda jest taka, że mieli jedynie cztery sytuacje bramkowe, z czego padł tylko jeden celny strzał na bramkę rywali. Co ciekawe, rywale z Białegostoku nie mieli wcale przewagi posiadania piłki w meczu. Jednak w 47. minucie sędzia podyktował gościom jedenastkę, którą w strzelonego gola zamienił Łukasz Sekulski.

W pierwszej kolejce swój debiut zaliczył bramkarz Jan Mucha, lewy obrońca Kamil Słaby, środkowy pomocnik Łukasz Piątek oraz Bartosz Śpiączka – czyli nowy napastnik Termaliki. Pierwsze spotkanie w barwach Termaliki zaliczył także drugi obrońca – Vitalijs Maksimenko, który w 63. minucie zmienił Kamila Słabego. Pozostali piłkarze, których wymieniłam powyżej, rozegrali całe 90 minut. Jestem ciekawa jak z wyzwaniem poradzi sobie trener Mariusz Rumak. Jego poprzednikiem był Czesław Michniewicz, który po kiepskim początku rundy wiosennej został zwolniony, a tymczasowym trenerem został Marcin Węglewski. Mimo wszystko drużyna awansowała do grupy mistrzowskiej, w której zajęła ostatnie miejsce.

Propozycje typów:

Zwycięstwo Wisły @1,71 – Podopieczni Kiko Ramireza bardzo dobrze zaprezentowali się w pierwszym spotkaniu i wygrali na trudnym terenie w Szczecinie. Teraz czeka ich mecz przed własną publicznością i wydaje mi się, że powinni poradzić sobie z Termaliką. Za zwycięstwo gospodarzy LVbet płaci aż 1,71.

BTS @1,85 – Co prawda faworytem w moich oczach są gospodarze, ale goście nie są tutaj bez szans. Termalica na pewno będzie chciała się pokazać z dobrej strony i zrewanżować za porażkę w pierwszym meczu. Spodziewam się tutaj bramek z obu stron, dlatego proponuję BTS – za co LVbet oferuje 1,85.

Nie zapomnijcie obserwować mojego profilu na Facebooku, a także dołączyć do mojej bukmacherskiej grupy o nazwie #TeamKejsi, gdzie zawsze wrzucam swoje propozycje typów. Niech Buk będzie z Wami : )