#AleTypiara – czyli typuj z Kejsi 187

0
Propozycje typów

Wczoraj przygotowałam dla Was typy do meczu Hiszpania – Włochy, który znaleźć możecie TUTAJ. Dziś natomiast mam dla Was propozycje typów do meczu Anglia – Niemcy. Zapraszam do zapoznania się z moimi analizami!

ANGLIA

Zaczynając od gospodarzy, nie sposób nie wspomnieć o ich drodze do półfinału Mistrzostw Europy. Podopieczni Aidy'ego Boothroyda nie przegrali bowiem żadnego z dotychczasowych trzech meczów. Ten ostatni pojedynek z pewnością każdy doskonale pamięta i jestem przekonana, że większość z Was go oglądała. Trzeba przyznać, że Anglicy na boisku wyraźnie zdominowali naszą reprezentację i to było widać gołym okiem. Zacznijmy jednak od początku – bezbramkowy remis ze Szwecją był sporym dla mnie zaskoczeniem. Zdaję sobie sprawę, że dwa lata temu młodzieżowa reprezentacja Szwecji zwyciężyła w Mistrzostwach Europy rozgrywanych w Czechach, ale mimo wszystko po Anglikach spodziewałam się wówczas zwycięstwa. Prawda jednak jest taka, że obie ekipy zagrały bardzo wyrównane spotkanie. Nie zmienia to jednak faktu, że Anglicy mogą mówić o dużym szczęściu, wszak Szwedzi nie wykorzystali wówczas karnego w samej końcówce spotkania.

Kolejny pojedynek ze Słowacją był zdecydowanie na miarę ich możliwości, a wynik 2:1 na ich korzyść był tego najlepszym przykładem. Co prawda spotkanie zaczęło się dla nich niezbyt dobrze, bowiem już od 23. minuty po strzale Martina Chriena reprezentacja Czech prowadziła 1:0 i taki wynik widniał do końca pierwszej połowy. W drugiej części podopieczni Boothroyda pokazali jednak charakter. Najpierw wyrównującego gola już w 50. minucie strzelił obrońca Alfie Mawson, a następnie strzałem z 61. minuty na prowadzenie wyprowadził ich Nathan Redmond. I na koniec fazy grupowej wisienka na torcie… Jak dla kogo oczywiście, bo pewnie większość z nas liczyła na zwycięstwo Polski, a tymczasem Anglicy ograli nas 3:0. Co tu dużo mówić, ekipa z Wysp Brytyjskich pewnie awansowała do półfinału. W trzech meczach strzelili pięć bramek, a stracili tylko jedną i są niepokonani na tym etapie rozgrywek. Czy to stawia ich w gronie faworytów? Moje zdanie poznacie czytając propozycje typów.

LVBet-rejestracja

NIEMCY

Po przeciwnej stronie mamy młodzieżową reprezentację naszych zachodnich sąsiadów. Drużyna Stefana Kuntza do półfinału doszła zaliczając dwa zwycięstwa i jedną porażkę. Trzeba przyznać, że grupę mieli naprawdę trudną, bo przyszło im się mierzyć z Włochami, Danią oraz Czechami. Najpierw początku turnieju ograli 2:0 Czechy, a bohaterami strzelonych wówczas bramek byli Max Meyer w pierwszej połowie oraz Serge Gnabry po przerwie. Na kilka minut przed końcem regulaminowego czasu gry szansę na gola na 3:0 miał Davie Selke, ale bramkarz obronił jego rzut karny. W drugim meczu przyszło im się mierzyć z Danią i pierwsza połowa była naprawdę wyrównana. Niemcy wzięli się do roboty po przerwie i już w 53. minucie wyszło na prowadzenie po strzale Daviego Selke. Duńczycy mieli swoje szanse, ale to obrońca Marc-Oliver Kempf strzelił w 73. minucie na 2:0, a sześć minut później było już “po zawodach”, bowiem gola na 3:0 strzelił Nadiem Amiri.

Dopiero w ostatnim spotkaniu czekały ich spore problemy. Mecz z reprezentacją Włoch miał zadecydować o awansie i już w 6. minucie podopieczni Stefana Kuntza wyszli na prowadzenie, jednakże asystent sędziego podniósł chorągiewkę i sędzia główny odgwizdał spalonego. W 31. minucie było już 1:0, ale dla Włoch – poważny błąd obrońców wykorzystał Federico Bernardeschi. Wynik ten utrzymał się do przerwy, a w drugiej połowie spotkania to Włosi byli bliżsi strzelenia kolejnego gola. Akcji nie brakowało, ale około 85. minuty mecz “siadł”, bowiem wynik 1:0 dawał awans jednej i drugiej drużynie. Trzeba przyznać, że Niemcy radzą sobie całkiem nieźle na tym etapie rozgrywek. Okej, przegrali jeden mecz, ale dwa pozostałe wygrali. Nie zmienia to też faktu, że generalnie podoba mi się ich gra w defensywie. Tylko jedna stracona bramka, a do tego pięć strzelonych pokazuje, że i w ataku grają przyzwoicie.

Propozycje typów:

Under 2,5 @1,74 – Zarówno jedna jak i druga ekipa gra naprawdę dobrze w obronie – straciły do tej pory po jednej bramce. Biorąc pod uwagę, że jeden gol w tym spotkaniu może zadecydować o awansie do finału, nie spodziewam się zbyt wielu bramek. Moja pierwsza propozycja to under, za który LVbet oferuje 1,74.

Wygrana Niemiec @2,40 – Spodziewam się wyrównanego spotkania, ale mimo wszystko lekkim faworytem są dla mnie nasi zachodni sąsiedzi. Wyszli z trudniejszej grupy i zagrali dwa naprawdę dobre spotkania. Za ich zwycięstwo LVbet oferuje 2,40 i jest to moja druga propozycja do tego spotkania.

Nie zapomnijcie obserwować mojego profilu na Facebooku, a także dołączyć do mojej bukmacherskiej grupy o nazwie #TeamKejsi, gdzie zawsze wrzucam swoje propozycje typów. Niech Buk będzie z Wami : )